1 vélemény 4 600+ abroncs 100+ teszt 460 000+ követett ár

Összehasonlítás Hankook W452 WINTER I*CEPT RS2 vs Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3

8.3 W452 Winter i*cept RS2 W452 Winter i*cept RS2 ettől 27 322 Ft
8.3 W462 WINTER I*CEPT RS3 W462 WINTER I*CEPT RS3 ettől 22 071 Ft
Összesített értékelés
PTI – Abroncsteszt Index
8,3
8,3
Ár ettől
27 322 Ft
22 071 Ft ▲ legolcsóbb
EU címke
Gördülési ellenállás D Nedves tapadás C Zaj B
Gördülési ellenállás D Nedves tapadás B Zaj B
Abroncsprofilok
Hó Nedves Száraz Gazdaságosság Zaj és kényelem legjobb a kiválasztottak közül a kiválasztottak közepe Hankook W452 Winter i*cept RS2 – Hó Hankook W452 Winter i*cept RS2 – Nedves Hankook W452 Winter i*cept RS2 – Száraz Hankook W452 Winter i*cept RS2 – Gazdaságosság Hankook W452 Winter i*cept RS2 – Zaj és kényelem Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 – Hó Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 – Nedves Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 – Száraz Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 – Gazdaságosság Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 – Zaj és kényelem

A radar ponton a gumiabroncs nevére kattintva elrejtetheti vagy megjelenítetheti azt. A tengely csak a kiválasztott gumiabroncsokat hasonlítja össze egymással — a szélén a legjobb közülük áll. Az alakzat itt nem azt mutatja, milyen az abroncs a teljes mezőnyben, hanem hogy a kiválasztottak közül melyik a jobb.

Szempontok összehasonlítása
Hó
83 +2 % ▲
7 teszt
72 +1 %
17 teszt
miből áll Hó (3)
fékezés havon
71 +2 %
5 teszt
83 +3 % ▲
14 teszt
tapadás havon
86 +3 % ▲
2 Tesztek
63 ≈ átlagos
13 teszt
kezelhetőség havon
96 +3 % ▲
4 Tesztek
73 +2 %
9 teszt
Nedves
94 +8 % ▲
7 teszt
90 +9 %
17 teszt
miből áll Nedves (3)
fékezés nedves úton
89 +7 % ▲
5 teszt
84 +8 %
14 teszt
Aquaplaning
92 +11 %
5 teszt
98 +10 % ▲
14 teszt
kezelhetőség nedves úton
79 +2 % ▲
4 Tesztek
60 +2 %
9 teszt
Száraz
66 +1 % ▲
5 teszt
53 ≈ átlagos
15 teszt
miből áll Száraz (2)
fékezés száraz úton
71 +1 % ▲
5 teszt
35 ≈ átlagos
14 teszt
kezelhetőség száraz úton
53 ≈ átlagos
4 Tesztek
64 ≈ átlagos ▲
7 teszt
Jég
– Nem mérték.
– Nem mérték.
6 teszt
Gazdaságosság
34 ≈ átlagos
5 teszt
68 +1 % ▲
16 teszt
miből áll Gazdaságosság (2)
takarékosság (gördülési ellenállás és fogyasztás)
6 −8 %
5 teszt
63 +2 % ▲
13 teszt
tartósság (kopás és kopásállóság)
65 +7 % ▲
3 Tesztek
55 ≈ átlagos
9 teszt
Zaj és kényelem
83 −2 % ▲
5 teszt
44 ≈ átlagos
13 teszt
miből áll Zaj és kényelem (2)
csendesség (mért és szubjektív zaj)
38 −1 % ▲
4 Tesztek
27 ≈ átlagos
12 teszt
rugózási kényelem
73 Nem mérték. ▲
24 Nem mérték.
Technológiák
3PMSF 3PMSF
✓
–
M+S M+S
✓
–
Összehasonlítás

Technológiák

A zölddel kiemelt technológiák az adott abroncsnál plusszként vannak jelen a többihez képest; a szürkék mindegyiknél megvannak.

3PMSF 3PMSF M+S M+S
nincs
Összehasonlítás

Abroncsprofilok

Az alakzat első pillantásra megmutatja, mely kiválasztott abroncs mely területen erősebb.

Hó Nedves Száraz Gazdaságosság Zaj és kényelem legjobb a kiválasztottak közül a kiválasztottak közepe Hankook W452 Winter i*cept RS2 – Hó Hankook W452 Winter i*cept RS2 – Nedves Hankook W452 Winter i*cept RS2 – Száraz Hankook W452 Winter i*cept RS2 – Gazdaságosság Hankook W452 Winter i*cept RS2 – Zaj és kényelem Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 – Hó Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 – Nedves Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 – Száraz Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 – Gazdaságosság Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 – Zaj és kényelem

A radar ponton a gumiabroncs nevére kattintva elrejtetheti vagy megjelenítetheti azt. A tengely csak a kiválasztott gumiabroncsokat hasonlítja össze egymással — a szélén a legjobb közülük áll. Az alakzat itt nem azt mutatja, milyen az abroncs a teljes mezőnyben, hanem hogy a kiválasztottak közül melyik a jobb.

Összehasonlítás

Szempontok összehasonlítása

A nagyobb szám és a hosszabb vonal mindig jobb gumiabroncsot jelent — a zajnál (csendesebb), a fogyasztásnál (takarékosabb) és a kopásnál (tovább tart) is. PTI az összes téli gumiabronccsal összehasonlítva · helyezés a(z) 185/65 R15 méretben 41 elérhető között

Például nedves fékezés, aquaplaning és kezelhetőség — megmutatja, melyik részből jön a terület szám.

Hó

🏆 Hankook W452 Winter i*cept RS2 11 mérésből · 7 teszt
40/49 abroncsot megelőz
83 +1,6 %
Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 39 mérésből · 17 teszt
35/49 abroncsot megelőz
72 +1,4 %

Hankook W452 Winter i*cept RS2 a legjobb.

Alkategóriák hó

fékezés havon

Hankook W452 Winter i*cept RS2 5 teszt
33/49 abroncsot megelőz
71 +1,6 %
🏆 Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 14 teszt
37/49 abroncsot megelőz
83 +3,2 %

tapadás havon

🏆 Hankook W452 Winter i*cept RS2 2 teszt
37/45 abroncsot megelőz
86 +2,5 %
Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 13 teszt
27/45 abroncsot megelőz
63 ≈ átlagos

kezelhetőség havon

🏆 Hankook W452 Winter i*cept RS2 4 teszt
38/41 abroncsot megelőz
96 +3,2 %
Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 9 teszt
27/41 abroncsot megelőz
73 +1,6 %

Magas százalékpont az egyik alcsoportban és alacsony a másikban — az átlagos értékeket adja — itt látható, melyik volt a döntő.

Nedves

🏆 Hankook W452 Winter i*cept RS2 16 mérésből · 7 teszt
52/56 abroncsot megelőz
94 +8,3 %
Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 58 mérésből · 17 teszt
50/56 abroncsot megelőz
90 +9,0 %

Hankook W452 Winter i*cept RS2 a legjobb.

Alkategóriák nedves

fékezés nedves úton

🏆 Hankook W452 Winter i*cept RS2 5 teszt
50/56 abroncsot megelőz
89 +7,3 %
Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 14 teszt
47/56 abroncsot megelőz
84 +8,0 %

Aquaplaning

Hankook W452 Winter i*cept RS2 5 teszt
39/46 abroncsot megelőz
92 +10,7 %
🏆 Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 14 teszt
44/46 abroncsot megelőz
98 +10,3 %

kezelhetőség nedves úton

🏆 Hankook W452 Winter i*cept RS2 4 teszt
38/44 abroncsot megelőz
79 +2,3 %
Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 9 teszt
32/44 abroncsot megelőz
60 +1,8 %

Magas százalékpont az egyik alcsoportban és alacsony a másikban — az átlagos értékeket adja — itt látható, melyik volt a döntő.

Száraz

🏆 Hankook W452 Winter i*cept RS2 9 mérésből · 5 teszt
30/46 abroncsot megelőz
66 +1,4 %
Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 21 mérésből · 15 teszt
24/46 abroncsot megelőz
53 ≈ átlagos

Hankook W452 Winter i*cept RS2 a legjobb.

Alkategóriák száraz

fékezés száraz úton

🏆 Hankook W452 Winter i*cept RS2 5 teszt
32/46 abroncsot megelőz
71 +1,4 %
Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 14 teszt
15/46 abroncsot megelőz
35 ≈ átlagos

kezelhetőség száraz úton

Hankook W452 Winter i*cept RS2 4 teszt
24/41 abroncsot megelőz
53 ≈ átlagos
🏆 Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 7 teszt
27/41 abroncsot megelőz
64 ≈ átlagos

Magas százalékpont az egyik alcsoportban és alacsony a másikban — az átlagos értékeket adja — itt látható, melyik volt a döntő.

Gazdaságosság

Hankook W452 Winter i*cept RS2 8 mérésből · 5 teszt
15/45 abroncsot megelőz
34 ≈ átlagos
🏆 Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 29 mérésből · 16 teszt
30/45 abroncsot megelőz
68 +1,3 %

Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 a legjobb.

Alkategóriák gazdaságosság

takarékosság (gördülési ellenállás és fogyasztás)

Hankook W452 Winter i*cept RS2 5 teszt
3/44 abroncsot megelőz
6 −7,6 %
🏆 Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 13 teszt
26/44 abroncsot megelőz
63 +1,8 %

tartósság (kopás és kopásállóság)

🏆 Hankook W452 Winter i*cept RS2 3 teszt
30/38 abroncsot megelőz
65 +6,5 %
Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 9 teszt
24/38 abroncsot megelőz
55 ≈ átlagos

Magas százalékpont az egyik alcsoportban és alacsony a másikban — az átlagos értékeket adja — itt látható, melyik volt a döntő.

Zaj és kényelem

🏆 Hankook W452 Winter i*cept RS2 4 mérésből · 5 teszt
36/44 abroncsot megelőz
83 −1,7 %
Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 12 mérésből · 13 teszt
19/44 abroncsot megelőz
44 ≈ átlagos

Hankook W452 Winter i*cept RS2 a legjobb.

Alkategóriák zaj és kényelem

csendesség (mért és szubjektív zaj)

🏆 Hankook W452 Winter i*cept RS2 4 teszt
15/44 abroncsot megelőz
38 −1,3 %
Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 12 teszt
12/44 abroncsot megelőz
27 ≈ átlagos

rugózási kényelem

🏆 Hankook W452 Winter i*cept RS2
23/27 abroncsot megelőz
73 Nem mérték.
Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3
11/27 abroncsot megelőz
24 Nem mérték.

Magas százalékpont az egyik alcsoportban és alacsony a másikban — az átlagos értékeket adja — itt látható, melyik volt a döntő.