18 000+ vélemény 4 600+ abroncs 120+ teszt 280 000+ követett ár
Standard
Kormoran Alacsony

ALL SEASON

7.2
Összpontszám ✓ 2 abroncsteszt
Gördülési ellenállás Nedves tapadás Zaj
Ár ettől
28 734 Ft
itt: 225/45 R17
Válassza ki a méretet

Milyen méretekben gyártják

Válassza ki sorban a szélességet → profilt → felni átmérőt.

1
Szélességmilliméterben
2
ProfilProfilarány (%)
3
Felni átmérőcollban
4
TerhelhetőségLI index

Terhelhetőségi index (LI) — A LI-t legalább olyan értéken kell tartani, mint amilyen a forgalmi engedélyben szerepel az adott abroncsmérethez. A törvény magasabb LI-t (terhelési indexet) megenged.

5
SebességSI index

Sebességindex (SI) — Négyévszakos abroncsoknál az SI magasabb is lehet, mint ami a forgalmi engedélyben szerepel.

Az Ön mérete 225/45 R17 Sebesség / Terhelés: 94V XL
Gördülési ellenállásD Nedves tapadásC ZajB Ár ettől 28 734 Ft
Megerősített oldalfal Megerősített oldalfal M+S M+S 3PMSF 3PMSF Felnivédelem Felnivédelem
Árak megtekintése →
Az Ön mérete 225/45 R17 Sebesség / Terhelés: 94W XL
Gördülési ellenállásD Nedves tapadásC ZajB Ár ettől 29 028 Ft
Megerősített oldalfal Megerősített oldalfal M+S M+S 3PMSF 3PMSF Felnivédelem Felnivédelem
Hol vásárolható

Árak összehasonlítása a boltokban

Aktuális árak a mérethez 225/45 R17.

Az árak tájékoztató jellegűek és a webshopban eltérhetnek. Kattintással közvetlenül a termékhez jut.

Értékelés és verdikt

Hogyan Kormoran All Season értékelte

Skóre vychádza z 2 nezávislých testov. ?

7.2
Összpontszám 7,2 / 10 3 disciplíny meraných v nezávislých testoch.
✓ megbízható
60 70 80 90 100
Száraz
Száraz
92,4
Fékezés
Fékezés
84,7
Nedves
Nedves
77,9
nagyon gyenge60–81 gyengébb81–89 átlagos89–93 93–96 nagyon jó96–98 élmezőny98–100

A szám azt mutatja, hogy az abroncs ebben a kategóriában a teszt legjobb abroncsa teljesítményének hány százalékát érte el.

Miben jeleskedik
Száraz Száraz átlagos 92,4
Nedves Nedves nagyon gyenge 77,9
!Miben marad el
Száraz Száraz átlagos 92,4
Nedves Nedves nagyon gyenge 77,9
✓ Jellemzők adatalapú ajánlások
🚗
Kiegyensúlyozott választás teljesítmény, komfort és ár
🛣
Mindennapi vezetéshez város és autópálya
Megerősített oldalfal
Megerősített oldalfal Magasabb terhelhetőség magasabb nyomáson
M+S
M+S Sárba és hóba alkalmas
3PMSF
3PMSF Téli körülményekre tanúsítva
Felnivédelem
Felnivédelem Védi a felnit a járdaszegélytől

Kde stojí Kormoran ALL SEASON v rozmere 225/45 R17

Porovnané s 50 pneumatikami v tomto rozmere — rovnaká sezóna aj zameranie. Všetky sú v ponuke a majú výsledky z nezávislých testov.

najslabšianajlepšia
Táto pneumatika 7,2 28 734 Ft
Goodyear VECTOR ALL SEASON 4 9.8 42 299 Ft Pirelli CINTURATO ALL SEASON SF3 9.7 38 440 Ft Vredestein QUATRAC 9.5 35 035 Ft Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 9.4 43 222 Ft Michelin CROSSCLIMATE 2 9.4 40 862 Ft Continental AllSeasonContact 2 9.4 40 236 Ft Bf goodrich ADVANTAGE ALL-SEASON 9.4 35 485 Ft Michelin CROSSCLIMATE 3 9.3 42 140 Ft Nokian Tyres SEASONPROOF 2 9.3 35 848 Ft Kleber QUADRAXER 3 9.2 33 425 Ft Bridgestone TURANZA ALL SEASON 6 9.1 38 880 Ft Hankook H750 Kinergy 4S 2 8.9 34 977 Ft Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-2 8.8 42 650 Ft Nexen N'BLUE 4SEASON 2 8.7 30 992 Ft Falken EUROALL SEASON AS220PRO 8.7 35 071 Ft Firestone MULTISEASON2 8.6 34 628 Ft Sailun ATREZZO 4SEASONS ULTRA XL M+S 3PMSF 8.5 25 502 Ft lepšia a lacnejšia Dunlop ALL SEASON 2 8.3 38 341 Ft Vredestein QUATRAC PRO EV 8.3 36 872 Ft Nokian Tyres SEASONPROOF 1 8.2 32 541 Ft Kumho SOLUS 4S HA32 8.2 Laufenn LH71 G FIT 4S 8.2 27 445 Ft lepšia a lacnejšia Goodyear VECTOR 4 SEASONS 8.2 Avon AS7 ALL SEASON 8.2 Cooper DISCOVERER ALL SEASON 8.2 33 750 Ft Maxxis PREMITRA ALL SEASON AP3 8.2 Kumho SOLUS 4S HA32+ 8.1 29 595 Ft Nexen N'BLUE 4SEASON 8.1 29 416 Ft Sava ALL WEATHER 8.0 34 135 Ft Toyo CELSIUS AS2 8.0 Debica NAVIGATOR 3 7.9 38 777 Ft Sailun ATREZZO 4SEASONS 7.8 25 234 Ft lepšia a lacnejšia Uniroyal ALLSEASONEXPERT 2 7.8 35 444 Ft Sebring ALL SEASON 7.5 27 182 Ft lepšia a lacnejšia Sunny NC501 XL 7.3 24 232 Ft lepšia a lacnejšia Kormoran ALL SEASON 7.2 28 734 Ft Táto pneumatika Barum QUARTARIS 5 7.2 30 900 Ft Nankang AW-6 CROSS SEASONS 7.2 31 286 Ft Matador MP62 ALL WEATHER EVO 7.1 30 029 Ft Riken ALL SEASON 6.6 29 511 Ft Yokohama AW21 6.5 30 287 Ft Apollo ALNAC 4G ALL SEASON 6.5 34 675 Ft Imperial All Season Driver 6.1 30 044 Ft Minerva AS MASTER XL 6.1 34 153 Ft Fulda MULTICONTROL 5.9 34 190 Ft Goodride ALL SEASON ELITE Z-401 5.6 42 874 Ft Arivo CARLORFUL A/S 5.2 33 104 Ft West lake ALL SEASON ELITE Z-401 4.8 29 112 Ft Leao IGREEN ALLSEASON 4.1 30 359 Ft Leao IGREEN ALL SEASON 4.1
4,1 medián 8,2 9,8
36. poradie v skupine z 50 porovnávaných
24 % pneumatík je slabších v tejto skupine
−1,0 pod mediánom skupiny medián skupiny 8,2
−2,6 na najlepšiu v skupine najlepšia má 9,8
💡 Za menej peňazí lepšie hodnotenie V tejto skupine je 5 pneumatík, ktoré majú lepšie skóre a zároveň sú lacnejšie.
Zobraziť všetky pneumatiky v rebríčku (50)
  1. 1. 9.8 Goodyear VECTOR ALL SEASON 4 42 299 Ft +13 565 Ft
  2. 2. 9.7 Pirelli CINTURATO ALL SEASON SF3 38 440 Ft +9 707 Ft
  3. 3. 9.5 Vredestein QUATRAC 35 035 Ft +6 302 Ft
  4. 4. 9.4 Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 43 222 Ft +14 488 Ft
  5. 4. 9.4 Michelin CROSSCLIMATE 2 40 862 Ft +12 129 Ft
  6. 4. 9.4 Continental AllSeasonContact 2 40 236 Ft +11 502 Ft
  7. 4. 9.4 Bf goodrich ADVANTAGE ALL-SEASON 35 485 Ft +6 751 Ft
  8. 8. 9.3 Michelin CROSSCLIMATE 3 42 140 Ft +13 406 Ft
  9. 8. 9.3 Nokian Tyres SEASONPROOF 2 35 848 Ft +7 115 Ft
  10. 10. 9.2 Kleber QUADRAXER 3 33 425 Ft +4 691 Ft
  11. 11. 9.1 Bridgestone TURANZA ALL SEASON 6 38 880 Ft +10 146 Ft
  12. 12. 8.9 Hankook H750 Kinergy 4S 2 34 977 Ft +6 243 Ft
  13. 13. 8.8 Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-2 42 650 Ft +13 917 Ft
  14. 14. 8.7 Nexen N'BLUE 4SEASON 2 30 992 Ft +2 258 Ft
  15. 14. 8.7 Falken EUROALL SEASON AS220PRO 35 071 Ft +6 337 Ft
  16. 16. 8.6 Firestone MULTISEASON2 34 628 Ft +5 894 Ft
  17. 17. 8.5 Sailun ATREZZO 4SEASONS ULTRA XL M+S 3PMSF lepšia a lacnejšia 25 502 Ft −3 232 Ft
  18. 18. 8.3 Dunlop ALL SEASON 2 38 341 Ft +9 608 Ft
  19. 18. 8.3 Vredestein QUATRAC PRO EV 36 872 Ft +8 138 Ft
  20. 20. 8.2 Nokian Tyres SEASONPROOF 1 32 541 Ft +3 807 Ft
  21. 20. 8.2 Kumho SOLUS 4S HA32
  22. 20. 8.2 Laufenn LH71 G FIT 4S lepšia a lacnejšia 27 445 Ft −1 289 Ft
  23. 20. 8.2 Goodyear VECTOR 4 SEASONS
  24. 20. 8.2 Avon AS7 ALL SEASON
  25. 20. 8.2 Cooper DISCOVERER ALL SEASON 33 750 Ft +5 017 Ft
  26. 20. 8.2 Maxxis PREMITRA ALL SEASON AP3
  27. 27. 8.1 Kumho SOLUS 4S HA32+ 29 595 Ft +861 Ft
  28. 27. 8.1 Nexen N'BLUE 4SEASON 29 416 Ft +682 Ft
  29. 29. 8.0 Sava ALL WEATHER 34 135 Ft +5 401 Ft
  30. 29. 8.0 Toyo CELSIUS AS2
  31. 31. 7.9 Debica NAVIGATOR 3 38 777 Ft +10 043 Ft
  32. 32. 7.8 Sailun ATREZZO 4SEASONS lepšia a lacnejšia 25 234 Ft −3 500 Ft
  33. 32. 7.8 Uniroyal ALLSEASONEXPERT 2 35 444 Ft +6 711 Ft
  34. 34. 7.5 Sebring ALL SEASON lepšia a lacnejšia 27 182 Ft −1 552 Ft
  35. 35. 7.3 Sunny NC501 XL lepšia a lacnejšia 24 232 Ft −4 502 Ft
  36. 36. 7.2 Kormoran ALL SEASON Táto pneumatika 28 734 Ft
  37. 36. 7.2 Barum QUARTARIS 5 30 900 Ft +2 167 Ft
  38. 36. 7.2 Nankang AW-6 CROSS SEASONS 31 286 Ft +2 553 Ft
  39. 39. 7.1 Matador MP62 ALL WEATHER EVO 30 029 Ft +1 295 Ft
  40. 40. 6.6 Riken ALL SEASON 29 511 Ft +777 Ft
  41. 41. 6.5 Yokohama AW21 30 287 Ft +1 553 Ft
  42. 41. 6.5 Apollo ALNAC 4G ALL SEASON 34 675 Ft +5 941 Ft
  43. 43. 6.1 Imperial All Season Driver 30 044 Ft +1 311 Ft
  44. 43. 6.1 Minerva AS MASTER XL 34 153 Ft +5 419 Ft
  45. 45. 5.9 Fulda MULTICONTROL 34 190 Ft +5 456 Ft
  46. 46. 5.6 Goodride ALL SEASON ELITE Z-401 42 874 Ft +14 140 Ft
  47. 47. 5.2 Arivo CARLORFUL A/S 33 104 Ft +4 370 Ft
  48. 48. 4.8 West lake ALL SEASON ELITE Z-401 29 112 Ft +378 Ft
  49. 49. 4.1 Leao IGREEN ALLSEASON 30 359 Ft +1 626 Ft
  50. 49. 4.1 Leao IGREEN ALL SEASON
Specifikációk

Műszaki információk

Besorolásunk ez nem a gyártó hivatalos besorolása

Jelleg: Standard

A legnépesebb és legkeresettebb kategória, ide tartozik a(z) Kormoran ALL SEASON is. Egyik tulajdonság sincs a többi rovására kiemelve — a kényelem, a tapadás, a zajszint és az élettartam észszerű egyensúlyban marad. A legtöbb vezetőnek ez a legbiztosabb választás: az abroncs szárazon és nedvesen is kiszámíthatóan viselkedik, és tisztes futásteljesítményt ad.

Öko
Öko
Öko-standard
Öko-standard
Standard
Standard
Standard-sport
Standard-sport
Sport
Sport
Supersport
Supersport
Kiválasztott méret 225/45 R17
Szélesség225 mm
Profilmagasság45 %
Felni átmérő17″
Terhelhetőségi index (LI)94
Sebességindex (SI)V
Cikkszám313428
EAN3528703134282
EU energiacímke Gördülési ellenállásD Nedves tapadásC ZajB (70 dB)
Gyártó Kormoran
Futófelület ALL SEASON
Évszak Négyévszakos
Jármű típusa Személygépkocsi
Jelleg Standard
Szerkezet Radiál
Létrehozás dátuma 04.05.2019
Termékbevezetés dátuma (gen.) 20.11.2021
Elérhető technológiák
Zosilený profil Áno
M+S Áno - M+S
3PMSF 3PMSF Áno
Ochrana disku Áno - FR
Összehasonlítás

Konkurencia

Hlavní konkurenti v rovnakej cenovej kategórii.

Válassza ki az abroncsot, amellyel össze szeretné hasonlítani Kormoran ALL SEASON.
Összehasonlítás →
Sailun ATREZZO 4SEASONS (SW4S)
Sailun
ATREZZO 4SEASONS (SW4S)
7.8
Ez az abroncs
Kormoran ALL SEASON
Kormoran
ALL SEASON
7.2
ettől 28 734 Ft
Referencia abroncs
Összehasonlítás →
Aplus A909
Aplus
A909
7.5
Áralakulás

Hogyan alakult az ár

Legalacsonyabb ár a webshopokban a mérethez 225/45 R17.

Jelenlegi legalacsonyabb
28 733,75 Ft
↗ 37 235,95 % drágább
Időszak legalacsonyabb ára
60,77 Ft
21.8.2026
Időszak legmagasabb ára
28 733,75 Ft
23.9.2026
28 733,75 60,77 28 733,75 Ft 22.6.2026 23.9.2026 22.6.2026: 76,96 Ft 22.6.2026: 67,77 Ft 23.6.2026: 70,05 Ft 23.6.2026: 76,96 Ft 23.6.2026: 67,77 Ft 24.6.2026: 70,05 Ft 24.6.2026: 76,96 Ft 24.6.2026: 67,77 Ft 25.6.2026: 70,05 Ft 25.6.2026: 76,96 Ft 25.6.2026: 67,77 Ft 25.6.2026: 65,00 Ft 29.7.2026: 61,90 Ft 21.8.2026: 60,77 Ft 22.8.2026: 60,91 Ft 28.8.2026: 60,77 Ft 1.9.2026: 60,91 Ft 2.9.2026: 60,77 Ft 3.9.2026: 64,38 Ft 8.9.2026: 64,67 Ft 8.9.2026: 64,38 Ft 11.9.2026: 64,22 Ft 16.9.2026: 64,67 Ft 17.9.2026: 64,07 Ft 18.9.2026: 62,50 Ft 23.9.2026: 28 733,75 Ft

A megjelenített ár a legalacsonyabb elérhető ár a figyelt webshopokban. Tájékoztató jellegű, a webshopban eltérhet.

Jazdíte na týchto pneumatikách?

Prihláste sa a napíšte recenziu — pomôžete ostatným pri výbere.

Bejelentkezés