18 000+ vélemény 4 600+ abroncs 120+ teszt 280 000+ követett ár
Standard
Sebring Alacsony

ALL SEASON

7.5
Összpontszám ✓ 1 abroncsteszt
Gördülési ellenállás Nedves tapadás Zaj
Ár ettől
42 686 Ft
itt: 235/60 R18
Válassza ki a méretet

Milyen méretekben gyártják

Válassza ki sorban a szélességet → profilt → felni átmérőt.

1
Szélességmilliméterben
2
ProfilProfilarány (%)
3
Felni átmérőcollban
4
TerhelhetőségLI index

Terhelhetőségi index (LI) — A LI-t legalább olyan értéken kell tartani, mint amilyen a forgalmi engedélyben szerepel az adott abroncsmérethez. A törvény magasabb LI-t (terhelési indexet) megenged.

5
SebességSI index

Sebességindex (SI) — Négyévszakos abroncsoknál az SI magasabb is lehet, mint ami a forgalmi engedélyben szerepel.

Az Ön mérete 235/60 R18 Sebesség / Terhelés: 107V
Gördülési ellenállásC Nedves tapadásD ZajA Ár ettől 42 686 Ft
3PMSF 3PMSF
Árak megtekintése →
Hol vásárolható

Árak összehasonlítása a boltokban

Aktuális árak a mérethez 235/60 R18.

Az árak tájékoztató jellegűek és a webshopban eltérhetnek. Kattintással közvetlenül a termékhez jut.

Értékelés és verdikt

Hogyan Sebring All Season értékelte

Skóre vychádza z 1 nezávislého testu. ?

7.5
Összpontszám 7,5 / 10 3 disciplíny meraných v nezávislých testoch.
60 70 80 90 100
Száraz
Száraz
93,9
Fékezés
Fékezés
84,4
Nedves
Nedves
76,2
nagyon gyenge60–81 gyengébb81–89 átlagos89–93 93–96 nagyon jó96–98 élmezőny98–100

A szám azt mutatja, hogy az abroncs ebben a kategóriában a teszt legjobb abroncsa teljesítményének hány százalékát érte el.

Miben jeleskedik
Száraz Száraz 93,9
Nedves Nedves nagyon gyenge 76,2
!Miben marad el
Száraz Száraz 93,9
Nedves Nedves nagyon gyenge 76,2
✓ Jellemzők adatalapú ajánlások
🚗
Kiegyensúlyozott választás teljesítmény, komfort és ár
🛣
Mindennapi vezetéshez város és autópálya
3PMSF
3PMSF Téli körülményekre tanúsítva

Kde stojí Sebring ALL SEASON SUV v rozmere 235/60 R18

Porovnané s 43 pneumatikami v tomto rozmere — rovnaká sezóna aj zameranie. Všetky sú v ponuke a majú výsledky z nezávislých testov.

najslabšianajlepšia
Táto pneumatika 7,5 42 686 Ft
Hankook IL01A ION FLEXCLIMATE SUV 9.8 57 836 Ft Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 9.4 55 333 Ft Michelin CROSSCLIMATE 2 SUV 9.4 59 365 Ft Continental ALLSEASONCONTACT 2 9.4 54 239 Ft Michelin CROSSCLIMATE SUV 9.4 64 017 Ft Bf goodrich ADVANTAGE SUV ALL-SEASON 9.4 49 625 Ft Nokian Tyres SEASONPROOF 2 9.3 49 319 Ft Michelin CROSSCLIMATE 3 9.3 58 478 Ft Kleber QUADRAXER SUV 9.2 46 220 Ft Bridgestone TURANZA ALL SEASON 6 9.1 51 929 Ft Continental ALLSEASONCONTACT 8.9 Hankook H750A KINERGY 4S2 X 8.9 48 296 Ft Falken EUROALL SEASON AS220PRO 8.7 48 066 Ft Nexen N'BLUE 4SEASON 2 8.7 40 937 Ft lepšia a lacnejšia Firestone MULTISEASON2 8.6 48 821 Ft Sailun ATREZZO 4SEASONS ULTRA XL M+S 3PMSF 8.5 36 152 Ft lepšia a lacnejšia Dunlop ALL SEASON 2 8.3 53 611 Ft Semperit ALLSEASON-GRIP 8.3 54 958 Ft Kumho SOLUS 4S HA32 8.2 39 881 Ft lepšia a lacnejšia Nokian Tyres SEASONPROOF 1 8.2 47 752 Ft Laufenn LH71 G FIT 4S 8.2 43 122 Ft Maxxis PREMITRA ALL SEASON SUV AP3 SUV 8.2 40 618 Ft lepšia a lacnejšia Nexen N'BLUE 4SEASON 8.1 45 634 Ft Sava ALL WEATHER 8.0 49 206 Ft Pirelli SCORPION ALL SEASON SF3 8.0 53 370 Ft Toyo CELSIUS AS2 8.0 43 745 Ft Debica NAVIGATOR 3 7.9 52 103 Ft Uniroyal ALLSEASONEXPERT 2 7.8 50 231 Ft Pirelli SCORPION ALL SEASON SF2 7.6 62 357 Ft Sebring ALL SEASON SUV 7.5 42 686 Ft Táto pneumatika Barum QUARTARIS 5 7.2 43 002 Ft Nankang AW-6 SUV XL 7.2 Kormoran ALL SEASON SUV 7.2 54 587 Ft Pirelli SCORPION ZERO ALL SEASON 7.1 Triangle SEASONX TA01 7.1 31 709 Ft Radar DIMAX 4 SEASON 7.1 Riken ALL SEASON SUV 6.6 46 905 Ft Yokohama AW21 6.5 42 678 Ft Imperial All Season Driver 6.1 37 746 Ft Pirelli SCORPION VERDE ALL SEASON SF 5.7 Goodride ALL SEASON ELITE Z-401 5.6 Arivo CARLORFUL A/S 5.2 38 586 Ft RoadX RXMOTION 4S 4.6 36 797 Ft
4,6 medián 8,2 9,8
30. poradie v skupine z 43 porovnávaných
30 % pneumatík je slabších v tejto skupine
−0,7 pod mediánom skupiny medián skupiny 8,2
−2,3 na najlepšiu v skupine najlepšia má 9,8
💡 Za menej peňazí lepšie hodnotenie V tejto skupine sú 4 pneumatiky, ktoré majú lepšie skóre a zároveň sú lacnejšie.
Zobraziť všetky pneumatiky v rebríčku (43)
  1. 1. 9.8 Hankook IL01A ION FLEXCLIMATE SUV 57 836 Ft +15 150 Ft
  2. 2. 9.4 Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 55 333 Ft +12 647 Ft
  3. 2. 9.4 Michelin CROSSCLIMATE 2 SUV 59 365 Ft +16 679 Ft
  4. 2. 9.4 Continental ALLSEASONCONTACT 2 54 239 Ft +11 553 Ft
  5. 2. 9.4 Michelin CROSSCLIMATE SUV 64 017 Ft +21 331 Ft
  6. 2. 9.4 Bf goodrich ADVANTAGE SUV ALL-SEASON 49 625 Ft +6 939 Ft
  7. 7. 9.3 Nokian Tyres SEASONPROOF 2 49 319 Ft +6 633 Ft
  8. 7. 9.3 Michelin CROSSCLIMATE 3 58 478 Ft +15 792 Ft
  9. 9. 9.2 Kleber QUADRAXER SUV 46 220 Ft +3 534 Ft
  10. 10. 9.1 Bridgestone TURANZA ALL SEASON 6 51 929 Ft +9 243 Ft
  11. 11. 8.9 Continental ALLSEASONCONTACT
  12. 11. 8.9 Hankook H750A KINERGY 4S2 X 48 296 Ft +5 610 Ft
  13. 13. 8.7 Falken EUROALL SEASON AS220PRO 48 066 Ft +5 380 Ft
  14. 13. 8.7 Nexen N'BLUE 4SEASON 2 lepšia a lacnejšia 40 937 Ft −1 749 Ft
  15. 15. 8.6 Firestone MULTISEASON2 48 821 Ft +6 135 Ft
  16. 16. 8.5 Sailun ATREZZO 4SEASONS ULTRA XL M+S 3PMSF lepšia a lacnejšia 36 152 Ft −6 534 Ft
  17. 17. 8.3 Dunlop ALL SEASON 2 53 611 Ft +10 925 Ft
  18. 17. 8.3 Semperit ALLSEASON-GRIP 54 958 Ft +12 272 Ft
  19. 19. 8.2 Kumho SOLUS 4S HA32 lepšia a lacnejšia 39 881 Ft −2 805 Ft
  20. 19. 8.2 Nokian Tyres SEASONPROOF 1 47 752 Ft +5 066 Ft
  21. 19. 8.2 Laufenn LH71 G FIT 4S 43 122 Ft +436 Ft
  22. 19. 8.2 Maxxis PREMITRA ALL SEASON SUV AP3 SUV lepšia a lacnejšia 40 618 Ft −2 068 Ft
  23. 23. 8.1 Nexen N'BLUE 4SEASON 45 634 Ft +2 948 Ft
  24. 24. 8.0 Sava ALL WEATHER 49 206 Ft +6 520 Ft
  25. 24. 8.0 Pirelli SCORPION ALL SEASON SF3 53 370 Ft +10 685 Ft
  26. 24. 8.0 Toyo CELSIUS AS2 43 745 Ft +1 059 Ft
  27. 27. 7.9 Debica NAVIGATOR 3 52 103 Ft +9 417 Ft
  28. 28. 7.8 Uniroyal ALLSEASONEXPERT 2 50 231 Ft +7 545 Ft
  29. 29. 7.6 Pirelli SCORPION ALL SEASON SF2 62 357 Ft +19 671 Ft
  30. 30. 7.5 Sebring ALL SEASON SUV Táto pneumatika 42 686 Ft
  31. 31. 7.2 Barum QUARTARIS 5 43 002 Ft +316 Ft
  32. 31. 7.2 Nankang AW-6 SUV XL
  33. 31. 7.2 Kormoran ALL SEASON SUV 54 587 Ft +11 901 Ft
  34. 34. 7.1 Pirelli SCORPION ZERO ALL SEASON
  35. 34. 7.1 Triangle SEASONX TA01 31 709 Ft −10 977 Ft
  36. 34. 7.1 Radar DIMAX 4 SEASON
  37. 37. 6.6 Riken ALL SEASON SUV 46 905 Ft +4 219 Ft
  38. 38. 6.5 Yokohama AW21 42 678 Ft −8 Ft
  39. 39. 6.1 Imperial All Season Driver 37 746 Ft −4 940 Ft
  40. 40. 5.7 Pirelli SCORPION VERDE ALL SEASON SF
  41. 41. 5.6 Goodride ALL SEASON ELITE Z-401
  42. 42. 5.2 Arivo CARLORFUL A/S 38 586 Ft −4 100 Ft
  43. 43. 4.6 RoadX RXMOTION 4S 36 797 Ft −5 889 Ft
Specifikációk

Műszaki információk

Besorolásunk ez nem a gyártó hivatalos besorolása

Jelleg: Standard

A legnépesebb és legkeresettebb kategória, ide tartozik a(z) Sebring ALL SEASON is. Egyik tulajdonság sincs a többi rovására kiemelve — a kényelem, a tapadás, a zajszint és az élettartam észszerű egyensúlyban marad. A legtöbb vezetőnek ez a legbiztosabb választás: az abroncs szárazon és nedvesen is kiszámíthatóan viselkedik, és tisztes futásteljesítményt ad.

Öko
Öko
Öko-standard
Öko-standard
Standard
Standard
Standard-sport
Standard-sport
Sport
Sport
Supersport
Supersport
Kiválasztott méret 235/60 R18
Szélesség235 mm
Profilmagasság60 %
Felni átmérő18″
Terhelhetőségi index (LI)107
Sebességindex (SI)V
Cikkszám74274
EAN3528700742749
EU energiacímke Gördülési ellenállásC Nedves tapadásD ZajA (68 dB)
Gyártó Sebring
Futófelület ALL SEASON
Évszak Négyévszakos
Jármű típusa Személygépkocsi
Jelleg Standard
Szerkezet Radiál
Létrehozás dátuma 15.06.2019
Termékbevezetés dátuma (gen.) 10.06.2021
Elérhető technológiák
3PMSF 3PMSF Áno
Összehasonlítás

Konkurencia

Hlavní konkurenti v rovnakej cenovej kategórii.

Válassza ki az abroncsot, amellyel össze szeretné hasonlítani Sebring ALL SEASON.
Összehasonlítás →
Giti GITIALLSEASON AS2
Giti
GITIALLSEASON AS2
8.7
Ez az abroncs
Sebring ALL SEASON
Sebring
ALL SEASON
7.5
ettől 42 686 Ft
Referencia abroncs
Összehasonlítás →
Davanti ALLTOURA H/T
Davanti
ALLTOURA H/T
5.9
Áralakulás

Hogyan alakult az ár

Legalacsonyabb ár a webshopokban a mérethez 235/60 R18.

Jelenlegi legalacsonyabb
42 685,97 Ft
↗ 39 140,64 % drágább
Időszak legalacsonyabb ára
104,71 Ft
7.7.2026
Időszak legmagasabb ára
42 685,97 Ft
23.9.2026
42 685,97 104,71 42 685,97 Ft 7.7.2026 23.9.2026 7.7.2026: 108,78 Ft 7.7.2026: 104,71 Ft 11.7.2026: 107,62 Ft 13.7.2026: 104,71 Ft 18.7.2026: 107,62 Ft 20.7.2026: 104,71 Ft 25.7.2026: 107,62 Ft 27.7.2026: 104,71 Ft 1.8.2026: 108,78 Ft 1.8.2026: 108,86 Ft 3.8.2026: 105,92 Ft 8.8.2026: 108,86 Ft 10.8.2026: 105,92 Ft 15.8.2026: 108,86 Ft 17.8.2026: 105,92 Ft 22.8.2026: 108,86 Ft 24.8.2026: 105,92 Ft 29.8.2026: 108,86 Ft 31.8.2026: 105,92 Ft 5.9.2026: 108,86 Ft 7.9.2026: 105,92 Ft 12.9.2026: 108,86 Ft 14.9.2026: 105,92 Ft 18.9.2026: 110,13 Ft 22.9.2026: 108,04 Ft 23.9.2026: 42 685,97 Ft

A megjelenített ár a legalacsonyabb elérhető ár a figyelt webshopokban. Tájékoztató jellegű, a webshopban eltérhet.

Jazdíte na týchto pneumatikách?

Prihláste sa a napíšte recenziu — pomôžete ostatným pri výbere.

Bejelentkezés