18 000+ vélemény 4 600+ abroncs 120+ teszt 280 000+ követett ár
Standard
Toyo Közép

S944 OBSERVE

8.4
Összpontszám ✓ 7 abroncsteszt
Gördülési ellenállás Nedves tapadás Zaj
Ár ettől
Ft
itt: 215/55 R18
Válassza ki a méretet

Milyen méretekben gyártják

Válassza ki sorban a szélességet → profilt → felni átmérőt.

1
Szélességmilliméterben
2
ProfilProfilarány (%)
3
Felni átmérőcollban

A kiválasztott kombinációhoz jelenleg nincs változatunk.

Hol vásárolható

Árak összehasonlítása a boltokban

Vo vašom rozmere 215/55 R18 túto pneumatiku momentálne nepredáva ani jeden zo sledovaných e-shopov.

Nevadí — pozrite si priame alternatívy medzi konkurenciou alebo to, ako pneumatika obstála v testoch.

Értékelés és verdikt

Hogyan Observe S 944 értékelte

Skóre vychádza z 7 nezávislých testov. ?

8.4
Összpontszám 8,4 / 10 8 disciplín meraných v nezávislých testoch.
✓ megbízható
60 70 80 90 100
Komfort
Komfort
97,9
Kanyarstabilitás
Kanyarstabilitás
96,4
Száraz
Száraz
95,8
Tapadás
Tapadás
95,4
Hó
94,4
Fékezés
Fékezés
92
Nedves
Nedves
91,8
Érték
Érték
91,4
nagyon gyenge60–81 gyengébb81–89 átlagos89–93 93–96 nagyon jó96–98 élmezőny98–100

A szám azt mutatja, hogy az abroncs ebben a kategóriában a teszt legjobb abroncsa teljesítményének hány százalékát érte el.

Miben jeleskedik
Száraz Száraz 95,8
Nedves Nedves átlagos 91,8
!Miben marad el
Komfort Komfort nagyon jó 97,9
Hó 94,4
✓ Jellemzők adatalapú ajánlások
🚗
Kiegyensúlyozott választás teljesítmény, komfort és ár
🛣
Mindennapi vezetéshez város és autópálya
Megerősített oldalfal
Megerősített oldalfal Magasabb terhelhetőség magasabb nyomáson
M+S
M+S Sárba és hóba alkalmas
3PMSF
3PMSF Téli körülményekre tanúsítva

Kde stojí Toyo S944 OBSERVE SUV v rozmere 215/55 R18

Porovnané s 29 pneumatikami v tomto rozmere — rovnaká sezóna aj zameranie. Všetky sú v ponuke a majú výsledky z nezávislých testov.

najslabšianajlepšia
Táto pneumatika 8,4
Bridgestone BLIZZAK 6 9.6 63 585 Ft Pirelli CINTURATO WINTER 2 9.3 Michelin ALPIN 7 9.3 70 311 Ft Hankook W330 WINTER I*CEPT EVO3 9.2 55 874 Ft Cooper DISCOVERER WINTER 9.0 Semperit SPEED-GRIP 5 8.7 55 021 Ft Firestone WINTERHAWK 4 8.5 48 538 Ft Kumho WINTERCRAFT WP52+ 8.5 43 783 Ft Pirelli CINTURATO WINTER 3 8.5 68 470 Ft Bf goodrich G-FORCE WINTER2 8.5 52 607 Ft Toyo S944 OBSERVE SUV 8.4 Táto pneumatika Barum POLARIS 6 8.3 45 616 Ft Falken EUROWINTER HS02 8.3 50 239 Ft Apollo ASPIRE XP WINTER 8.3 46 496 Ft Kleber KRISALP HP3 SUV 8.2 48 363 Ft Nokian Tyres SNOWPROOF 2 SUV 8.1 55 940 Ft Falken EUROWINTER HS01SUV 8.1 Matador MP93 NORDICCA 8.1 42 182 Ft Uniroyal WINTEREXPERT 8.1 56 191 Ft Nexen WINGUARD SPORT 2 7.9 45 935 Ft Giti GITIWINTER W2 7.9 52 220 Ft Riken SNOW 7.3 35 890 Ft Kormoran SNOW 6.8 31 246 Ft Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 6.7 40 495 Ft Sailun ICE BLAZER Alpine EVO 6.6 40 496 Ft Kumho WINTERCRAFT WS71 5.8 42 716 Ft Goodride ZUPERSNOW Z-507 5.3 32 410 Ft Imperial SnowDragon UHP 4.3 32 040 Ft Triangle WINTERX TW401 4.2 23 708 Ft
4,2 medián 8,2 9,6
11. poradie v skupine z 29 porovnávaných
62 % pneumatík je slabších v tejto skupine
+0,2 nad mediánom skupiny medián skupiny 8,2
−1,2 na najlepšiu v skupine najlepšia má 9,6
Zobraziť všetky pneumatiky v rebríčku (29)
  1. 1. 9.6 Bridgestone BLIZZAK 6 63 585 Ft
  2. 2. 9.3 Pirelli CINTURATO WINTER 2
  3. 2. 9.3 Michelin ALPIN 7 70 311 Ft
  4. 4. 9.2 Hankook W330 WINTER I*CEPT EVO3 55 874 Ft
  5. 5. 9.0 Cooper DISCOVERER WINTER
  6. 6. 8.7 Semperit SPEED-GRIP 5 55 021 Ft
  7. 7. 8.5 Firestone WINTERHAWK 4 48 538 Ft
  8. 7. 8.5 Kumho WINTERCRAFT WP52+ 43 783 Ft
  9. 7. 8.5 Pirelli CINTURATO WINTER 3 68 470 Ft
  10. 7. 8.5 Bf goodrich G-FORCE WINTER2 52 607 Ft
  11. 11. 8.4 Toyo S944 OBSERVE SUV Táto pneumatika
  12. 12. 8.3 Barum POLARIS 6 45 616 Ft
  13. 12. 8.3 Falken EUROWINTER HS02 50 239 Ft
  14. 12. 8.3 Apollo ASPIRE XP WINTER 46 496 Ft
  15. 15. 8.2 Kleber KRISALP HP3 SUV 48 363 Ft
  16. 16. 8.1 Nokian Tyres SNOWPROOF 2 SUV 55 940 Ft
  17. 16. 8.1 Falken EUROWINTER HS01SUV
  18. 16. 8.1 Matador MP93 NORDICCA 42 182 Ft
  19. 16. 8.1 Uniroyal WINTEREXPERT 56 191 Ft
  20. 20. 7.9 Nexen WINGUARD SPORT 2 45 935 Ft
  21. 20. 7.9 Giti GITIWINTER W2 52 220 Ft
  22. 22. 7.3 Riken SNOW 35 890 Ft
  23. 23. 6.8 Kormoran SNOW 31 246 Ft
  24. 24. 6.7 Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 40 495 Ft
  25. 25. 6.6 Sailun ICE BLAZER Alpine EVO 40 496 Ft
  26. 26. 5.8 Kumho WINTERCRAFT WS71 42 716 Ft
  27. 27. 5.3 Goodride ZUPERSNOW Z-507 32 410 Ft
  28. 28. 4.3 Imperial SnowDragon UHP 32 040 Ft
  29. 29. 4.2 Triangle WINTERX TW401 23 708 Ft
Ár 100 km-re

Az abroncs valós kedvezősége

205 Ft ÷ 44 312 km × 100
0 Ft / 100 km

Legalacsonyabb ár méretben 215/55 R18 elosztva a tesztekből és véleményekből becsült élettartammal.

Összehasonlítás alternatívákkal
Toyo S944 OBSERVE 0 Ft
Kleber KRISALP HP3 SUV 103 Ft
Falken EUROWINTER HS02 119 Ft

Spomedzi porovnávaných má Toyo S944 OBSERVE najnižšiu cenu na 100 km.

Specifikációk

Műszaki információk

Besorolásunk ez nem a gyártó hivatalos besorolása

Jelleg: Standard

A legnépesebb és legkeresettebb kategória, ide tartozik a(z) Toyo S944 OBSERVE is. Egyik tulajdonság sincs a többi rovására kiemelve — a kényelem, a tapadás, a zajszint és az élettartam észszerű egyensúlyban marad. A legtöbb vezetőnek ez a legbiztosabb választás: az abroncs szárazon és nedvesen is kiszámíthatóan viselkedik, és tisztes futásteljesítményt ad.

Öko
Öko
Öko-standard
Öko-standard
Standard
Standard
Standard-sport
Standard-sport
Sport
Sport
Supersport
Supersport
Kiválasztott méret 215/55 R18
Szélesség215 mm
Profilmagasság55 %
Felni átmérő18″
Terhelhetőségi index (LI)99
Sebességindex (SI)V
Cikkszám3857500
EAN4981910528753
EU energiacímke Gördülési ellenállásD Nedves tapadásB ZajB (71 dB)
Gyártó Toyo
Futófelület S944 OBSERVE
Évszak Téli
Jármű típusa SUV / 4×4
Jelleg Standard
Szerkezet Radiál
Létrehozás dátuma 01.08.2020
Termékbevezetés dátuma (gen.) 21.06.2021
Elérhető technológiák
Zosilený profil Áno
M+S Áno - M+S
3PMSF 3PMSF Áno
Összehasonlítás

Konkurencia

Hlavní konkurenti v rovnakej cenovej kategórii.

Válassza ki az abroncsot, amellyel össze szeretné hasonlítani Toyo S944 OBSERVE.
Tesztek története

Mely tesztekben szerepelt

Összes teszt 1×
Győzelmek 0×
Top 3 0×
Átlagos helyezés 15,0
2023
15. hely
AutoBild téli gumiabroncs teszt 225/45 R18 2023
21 abroncs ·Bemutató
Részletek →
Áralakulás

Hogyan alakult az ár

Legalacsonyabb ár a webshopokban a mérethez 215/55 R18.

Jelenlegi legalacsonyabb
163,65 Ft
stabil ár
Időszak legalacsonyabb ára
163,65 Ft
22.6.2026
Időszak legmagasabb ára
163,65 Ft
22.6.2026

Áradatokat gyűjtünk — a grafikon akkor jelenik meg, ha több adatunk lesz.

Jazdíte na týchto pneumatikách?

Prihláste sa a napíšte recenziu — pomôžete ostatným pri výbere.

Bejelentkezés