18 000+ vélemény 4 600+ abroncs 120+ teszt 280 000+ követett ár
Standard
Apollo Közép

ALNAC 4G WINTER

8.3
Összpontszám ✓ 3 abroncsteszt
Gördülési ellenállás Nedves tapadás Zaj
4,3
★★★★☆
3 vezetői vélemény
Ár ettől
Ft
itt: 205/60 R16
Válassza ki a méretet

Milyen méretekben gyártják

Válassza ki sorban a szélességet → profilt → felni átmérőt.

1
Szélességmilliméterben
2
ProfilProfilarány (%)
3
Felni átmérőcollban

A kiválasztott kombinációhoz jelenleg nincs változatunk.

Hol vásárolható

Árak összehasonlítása a boltokban

Vo vašom rozmere 205/60 R16 túto pneumatiku momentálne nepredáva ani jeden zo sledovaných e-shopov.

Nevadí — pozrite si priame alternatívy medzi konkurenciou alebo to, ako pneumatika obstála v testoch.

Értékelés és verdikt

Hogyan Alnac 4G Winter értékelte

Skóre vychádza z 3 nezávislých testov. ?

8.3
Összpontszám 8,3 / 10 8 disciplín meraných v nezávislých testoch.
✓ megbízható
60 70 80 90 100
Komfort
Komfort
99,2
Száraz
Száraz
97,7
Kanyarstabilitás
Kanyarstabilitás
97,5
Tapadás
Tapadás
95,4
Hó
94,7
Fékezés
Fékezés
93,5
Nedves
Nedves
92,3
Érték
Érték
82,6
nagyon gyenge60–81 gyengébb81–89 átlagos89–93 93–96 nagyon jó96–98 élmezőny98–100

A szám azt mutatja, hogy az abroncs ebben a kategóriában a teszt legjobb abroncsa teljesítményének hány százalékát érte el.

Miben jeleskedik
Komfort Komfort élmezőny 99,2
Nedves Nedves átlagos 92,3
!Miben marad el
Érték Érték gyengébb 82,6
Hó 94,7
🏆 Trófeák a tesztekből számítva ebből: 5 teszt
Top 3
Top 3 helyezés a tesztben
✓ Jellemzők adatalapú ajánlások
🚗
Kiegyensúlyozott választás teljesítmény, komfort és ár
🛣
Mindennapi vezetéshez város és autópálya
Megerősített oldalfal
Megerősített oldalfal Magasabb terhelhetőség magasabb nyomáson
M+S
M+S Sárba és hóba alkalmas
3PMSF
3PMSF Téli körülményekre tanúsítva

Kde stojí Apollo ALNAC 4G WINTER v rozmere 205/60 R16

Porovnané s 47 pneumatikami v tomto rozmere — rovnaká sezóna aj zameranie. Všetky sú v ponuke a majú výsledky z nezávislých testov.

najslabšianajlepšia
Táto pneumatika 8,3
Bridgestone BLIZZAK 6 9.6 41 639 Ft Vredestein WINTRAC 9.4 32 700 Ft Pirelli CINTURATO WINTER 2 9.3 44 754 Ft Michelin ALPIN 7 9.3 43 119 Ft Nokian Tyres SNOWPROOF 1 9.0 35 123 Ft Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 9.0 33 736 Ft Semperit SPEED-GRIP 5 8.7 34 641 Ft Dunlop WINTER 8.5 37 995 Ft Firestone WINTERHAWK 4 8.5 33 076 Ft Pirelli CINTURATO WINTER 3 8.5 42 188 Ft Kumho WINTERCRAFT WP52+ 8.5 28 369 Ft Bf goodrich G-FORCE WINTER2 8.5 32 386 Ft Michelin ALPIN 5 8.4 42 720 Ft Toyo S944 OBSERVE 8.4 34 177 Ft Barum POLARIS 6 8.3 29 098 Ft Falken EUROWINTER HS02 8.3 33 188 Ft Apollo ALNAC 4G WINTER 8.3 Táto pneumatika Kleber KRISALP HP3 8.2 33 984 Ft Kumho WINTERCRAFT WP52 8.2 Laufenn LW31 I FIT+ 8.2 26 667 Ft Nokian Tyres SNOWPROOF 2 8.1 35 947 Ft Matador MP93 NORDICCA 8.1 26 575 Ft Uniroyal WINTEREXPERT 8.1 35 606 Ft Falken EUROWINTER HS01 8.1 Nexen WINGUARD SNOW'G 3 7.9 27 805 Ft Giti GITIWINTER W2 7.9 34 996 Ft Goodyear ULTRA GRIP 8 7.9 Radar DIMAX WINTER 7.8 34 348 Ft Barum POLARIS 5 7.7 Fulda KRISTALL CONTROL HP 2 7.4 32 424 Ft Hankook W320 WINTER I*CEPT EVO2 7.4 32 929 Ft Riken SNOW 7.3 30 382 Ft Trazano Z-507 7.3 Platin RP-70 WINTER 7.3 34 453 Ft Nexen WINGUARD SNOW'G WH2 7.2 28 981 Ft Kormoran SNOW 6.8 29 084 Ft Debica FRIGO HP 2 6.7 31 194 Ft Continental CONTIWINTERCONTACT TS 830 P 6.6 43 599 Ft Bridgestone BLIZZAK LM-32 6.5 44 776 Ft Tracmax X-PRIVILO S-130 6.4 23 693 Ft Nankang SV-3 6.3 Sailun ICE BLAZER ALPINE+ (WSL3+) 6.1 23 374 Ft Imperial SnowDragon HP 5.9 27 033 Ft Sunny WINTERMAX NW211 XL M+S 3PMSF 5.5 24 512 Ft Triangle WINTERX TW401 4.2 22 606 Ft Petlas SNOWMASTER 2 XL BSW M+S 3PMSF 3.6 29 445 Ft Goodride SW608 2.8 31 052 Ft
2,8 medián 8,1 9,6
15. poradie v skupine z 47 porovnávaných
64 % pneumatík je slabších v tejto skupine
+0,2 nad mediánom skupiny medián skupiny 8,1
−1,3 na najlepšiu v skupine najlepšia má 9,6
Zobraziť všetky pneumatiky v rebríčku (47)
  1. 1. 9.6 Bridgestone BLIZZAK 6 41 639 Ft
  2. 2. 9.4 Vredestein WINTRAC 32 700 Ft
  3. 3. 9.3 Pirelli CINTURATO WINTER 2 44 754 Ft
  4. 3. 9.3 Michelin ALPIN 7 43 119 Ft
  5. 5. 9.0 Nokian Tyres SNOWPROOF 1 35 123 Ft
  6. 5. 9.0 Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 33 736 Ft
  7. 7. 8.7 Semperit SPEED-GRIP 5 34 641 Ft
  8. 8. 8.5 Dunlop WINTER 37 995 Ft
  9. 8. 8.5 Firestone WINTERHAWK 4 33 076 Ft
  10. 8. 8.5 Pirelli CINTURATO WINTER 3 42 188 Ft
  11. 8. 8.5 Kumho WINTERCRAFT WP52+ 28 369 Ft
  12. 8. 8.5 Bf goodrich G-FORCE WINTER2 32 386 Ft
  13. 13. 8.4 Michelin ALPIN 5 42 720 Ft
  14. 13. 8.4 Toyo S944 OBSERVE 34 177 Ft
  15. 15. 8.3 Barum POLARIS 6 29 098 Ft
  16. 15. 8.3 Falken EUROWINTER HS02 33 188 Ft
  17. 15. 8.3 Apollo ALNAC 4G WINTER Táto pneumatika
  18. 18. 8.2 Kleber KRISALP HP3 33 984 Ft
  19. 18. 8.2 Kumho WINTERCRAFT WP52
  20. 18. 8.2 Laufenn LW31 I FIT+ 26 667 Ft
  21. 21. 8.1 Nokian Tyres SNOWPROOF 2 35 947 Ft
  22. 21. 8.1 Matador MP93 NORDICCA 26 575 Ft
  23. 21. 8.1 Uniroyal WINTEREXPERT 35 606 Ft
  24. 21. 8.1 Falken EUROWINTER HS01
  25. 25. 7.9 Nexen WINGUARD SNOW'G 3 27 805 Ft
  26. 25. 7.9 Giti GITIWINTER W2 34 996 Ft
  27. 25. 7.9 Goodyear ULTRA GRIP 8
  28. 28. 7.8 Radar DIMAX WINTER 34 348 Ft
  29. 29. 7.7 Barum POLARIS 5
  30. 30. 7.4 Fulda KRISTALL CONTROL HP 2 32 424 Ft
  31. 30. 7.4 Hankook W320 WINTER I*CEPT EVO2 32 929 Ft
  32. 32. 7.3 Riken SNOW 30 382 Ft
  33. 32. 7.3 Trazano Z-507
  34. 32. 7.3 Platin RP-70 WINTER 34 453 Ft
  35. 35. 7.2 Nexen WINGUARD SNOW'G WH2 28 981 Ft
  36. 36. 6.8 Kormoran SNOW 29 084 Ft
  37. 37. 6.7 Debica FRIGO HP 2 31 194 Ft
  38. 38. 6.6 Continental CONTIWINTERCONTACT TS 830 P 43 599 Ft
  39. 39. 6.5 Bridgestone BLIZZAK LM-32 44 776 Ft
  40. 40. 6.4 Tracmax X-PRIVILO S-130 23 693 Ft
  41. 41. 6.3 Nankang SV-3
  42. 42. 6.1 Sailun ICE BLAZER ALPINE+ (WSL3+) 23 374 Ft
  43. 43. 5.9 Imperial SnowDragon HP 27 033 Ft
  44. 44. 5.5 Sunny WINTERMAX NW211 XL M+S 3PMSF 24 512 Ft
  45. 45. 4.2 Triangle WINTERX TW401 22 606 Ft
  46. 46. 3.6 Petlas SNOWMASTER 2 XL BSW M+S 3PMSF 29 445 Ft
  47. 47. 2.8 Goodride SW608 31 052 Ft
Ár 100 km-re

Az abroncs valós kedvezősége

65 Ft ÷ 39 839 km × 100
0 Ft / 100 km

Legalacsonyabb ár méretben 205/60 R16 elosztva a tesztekből és véleményekből becsült élettartammal.

Összehasonlítás alternatívákkal
Apollo ALNAC 4G WINTER 0 Ft
Kumho WINTERCRAFT WP52+ 65 Ft

Spomedzi porovnávaných má Apollo ALNAC 4G WINTER najnižšiu cenu na 100 km.

Specifikációk

Műszaki információk

Besorolásunk ez nem a gyártó hivatalos besorolása

Jelleg: Standard

A legnépesebb és legkeresettebb kategória, ide tartozik a(z) Apollo ALNAC 4G WINTER is. Egyik tulajdonság sincs a többi rovására kiemelve — a kényelem, a tapadás, a zajszint és az élettartam észszerű egyensúlyban marad. A legtöbb vezetőnek ez a legbiztosabb választás: az abroncs szárazon és nedvesen is kiszámíthatóan viselkedik, és tisztes futásteljesítményt ad.

Öko
Öko
Öko-standard
Öko-standard
Standard
Standard
Standard-sport
Standard-sport
Sport
Sport
Supersport
Supersport
Kiválasztott méret 205/60 R16
Szélesség205 mm
Profilmagasság60 %
Felni átmérő16″
Terhelhetőségi index (LI)96
Sebességindex (SI)H
CikkszámAL20560016HAW4A02
EAN8714692293368
EU energiacímke Gördülési ellenállásC Nedves tapadásC ZajB (71 dB)
Gyártó Apollo
Futófelület ALNAC 4G WINTER
Évszak Téli
Jármű típusa Személygépkocsi
Jelleg Standard
Szerkezet Radiál
Létrehozás dátuma 18.03.2018
Termékbevezetés dátuma (gen.) 04.11.2020
Elérhető technológiák
Zosilený profil Áno
M+S Áno - M+S
3PMSF 3PMSF Áno
Összehasonlítás

Konkurencia

Hlavní konkurenti v rovnakej cenovej kategórii.

Válassza ki az abroncsot, amellyel össze szeretné hasonlítani Apollo ALNAC 4G WINTER.
Tesztek története

Mely tesztekben szerepelt

Összes teszt 1×
Győzelmek 0×
Top 3 0×
Átlagos helyezés 12,0
2024
12. hely
AutoBild téli gumiabroncs teszt 205/55 R16 2024
20 abroncs ·Bemutató
Részletek →
Áralakulás

Hogyan alakult az ár

Legalacsonyabb ár a webshopokban a mérethez 205/60 R16.

Jelenlegi legalacsonyabb
118,71 Ft
↘ 18,43 % olcsóbb
Időszak legalacsonyabb ára
117,03 Ft
8.9.2026
Időszak legmagasabb ára
196,17 Ft
23.6.2026
196,17 117,03 118,71 Ft 22.6.2026 23.9.2026 22.6.2026: 145,53 Ft 22.6.2026: 171,55 Ft 22.6.2026: 145,53 Ft 22.6.2026: 145,42 Ft 23.6.2026: 196,07 Ft 23.6.2026: 196,17 Ft 23.6.2026: 145,53 Ft 23.6.2026: 145,42 Ft 24.6.2026: 196,07 Ft 24.6.2026: 145,42 Ft 25.6.2026: 196,07 Ft 25.6.2026: 145,53 Ft 25.6.2026: 137,51 Ft 25.6.2026: 133,86 Ft 26.6.2026: 133,80 Ft 26.6.2026: 145,53 Ft 26.6.2026: 133,80 Ft 27.6.2026: 145,53 Ft 27.6.2026: 133,86 Ft 27.6.2026: 133,30 Ft 28.6.2026: 145,53 Ft 28.6.2026: 133,30 Ft 29.6.2026: 145,53 Ft 29.6.2026: 133,30 Ft 29.6.2026: 132,43 Ft 30.6.2026: 145,53 Ft 30.6.2026: 134,09 Ft 30.6.2026: 132,43 Ft 30.6.2026: 132,36 Ft 1.7.2026: 145,53 Ft 1.7.2026: 134,16 Ft 1.7.2026: 132,56 Ft 2.7.2026: 145,53 Ft 2.7.2026: 134,09 Ft 2.7.2026: 131,68 Ft 3.7.2026: 133,25 Ft 3.7.2026: 135,07 Ft 3.7.2026: 135,08 Ft 4.7.2026: 131,68 Ft 4.7.2026: 135,07 Ft 4.7.2026: 145,53 Ft 4.7.2026: 135,08 Ft 4.7.2026: 135,07 Ft 4.7.2026: 145,53 Ft 4.7.2026: 135,08 Ft 5.7.2026: 135,30 Ft 5.7.2026: 145,53 Ft 5.7.2026: 133,17 Ft 5.7.2026: 131,68 Ft 6.7.2026: 145,53 Ft 6.7.2026: 131,68 Ft 7.7.2026: 145,53 Ft 7.7.2026: 133,05 Ft 7.7.2026: 135,07 Ft 8.7.2026: 145,53 Ft 8.7.2026: 135,08 Ft 8.7.2026: 135,07 Ft 8.7.2026: 131,68 Ft 9.7.2026: 145,53 Ft 9.7.2026: 133,01 Ft 9.7.2026: 145,53 Ft 9.7.2026: 135,07 Ft 10.7.2026: 135,08 Ft 10.7.2026: 145,53 Ft 10.7.2026: 135,08 Ft 10.7.2026: 131,68 Ft 11.7.2026: 145,53 Ft 11.7.2026: 135,08 Ft 11.7.2026: 131,68 Ft 11.7.2026: 135,08 Ft 11.7.2026: 132,95 Ft 12.7.2026: 145,53 Ft 12.7.2026: 131,68 Ft 13.7.2026: 145,53 Ft 13.7.2026: 131,68 Ft 14.7.2026: 135,04 Ft 14.7.2026: 145,53 Ft 14.7.2026: 132,83 Ft 14.7.2026: 131,68 Ft 15.7.2026: 131,62 Ft 15.7.2026: 145,53 Ft 15.7.2026: 131,62 Ft 16.7.2026: 145,53 Ft 16.7.2026: 131,62 Ft 17.7.2026: 145,53 Ft 17.7.2026: 131,62 Ft 17.7.2026: 145,53 Ft 17.7.2026: 131,62 Ft 18.7.2026: 145,53 Ft 18.7.2026: 131,68 Ft 19.7.2026: 145,53 Ft 19.7.2026: 131,68 Ft 20.7.2026: 145,53 Ft 20.7.2026: 131,68 Ft 21.7.2026: 145,53 Ft 21.7.2026: 131,68 Ft 22.7.2026: 145,53 Ft 22.7.2026: 131,68 Ft 23.7.2026: 145,53 Ft 23.7.2026: 131,68 Ft 24.7.2026: 145,53 Ft 24.7.2026: 131,62 Ft 25.7.2026: 145,53 Ft 25.7.2026: 131,68 Ft 26.7.2026: 134,71 Ft 26.7.2026: 134,67 Ft 27.7.2026: 134,66 Ft 27.7.2026: 145,53 Ft 27.7.2026: 134,66 Ft 27.7.2026: 134,62 Ft 28.7.2026: 145,53 Ft 28.7.2026: 134,62 Ft 28.7.2026: 145,53 Ft 28.7.2026: 135,16 Ft 28.7.2026: 135,41 Ft 28.7.2026: 134,62 Ft 28.7.2026: 135,41 Ft 28.7.2026: 134,61 Ft 29.7.2026: 134,59 Ft 29.7.2026: 135,41 Ft 29.7.2026: 135,16 Ft 29.7.2026: 134,59 Ft 30.7.2026: 134,56 Ft 30.7.2026: 135,16 Ft 30.7.2026: 134,56 Ft 30.7.2026: 134,53 Ft 31.7.2026: 135,16 Ft 31.7.2026: 135,53 Ft 31.7.2026: 134,53 Ft 31.7.2026: 134,50 Ft 31.7.2026: 134,48 Ft 1.8.2026: 145,53 Ft 1.8.2026: 134,48 Ft 1.8.2026: 134,45 Ft 2.8.2026: 134,44 Ft 2.8.2026: 145,53 Ft 2.8.2026: 134,44 Ft 2.8.2026: 134,39 Ft 3.8.2026: 134,45 Ft 3.8.2026: 145,53 Ft 3.8.2026: 134,44 Ft 3.8.2026: 134,40 Ft 4.8.2026: 145,53 Ft 4.8.2026: 134,40 Ft 4.8.2026: 134,38 Ft 5.8.2026: 145,53 Ft 5.8.2026: 134,37 Ft 5.8.2026: 134,33 Ft 6.8.2026: 145,53 Ft 6.8.2026: 134,32 Ft 6.8.2026: 134,30 Ft 6.8.2026: 134,29 Ft 7.8.2026: 145,53 Ft 7.8.2026: 134,29 Ft 7.8.2026: 134,30 Ft 7.8.2026: 134,29 Ft 8.8.2026: 145,53 Ft 8.8.2026: 130,91 Ft 8.8.2026: 134,30 Ft 9.8.2026: 145,53 Ft 9.8.2026: 134,30 Ft 10.8.2026: 145,53 Ft 10.8.2026: 134,30 Ft 10.8.2026: 134,29 Ft 10.8.2026: 131,07 Ft 11.8.2026: 145,53 Ft 11.8.2026: 131,07 Ft 11.8.2026: 131,01 Ft 11.8.2026: 130,96 Ft 12.8.2026: 145,53 Ft 12.8.2026: 130,96 Ft 13.8.2026: 145,53 Ft 13.8.2026: 131,01 Ft 14.8.2026: 145,53 Ft 14.8.2026: 132,20 Ft 14.8.2026: 131,92 Ft 15.8.2026: 145,53 Ft 15.8.2026: 131,92 Ft 16.8.2026: 145,53 Ft 16.8.2026: 134,29 Ft 17.8.2026: 145,53 Ft 17.8.2026: 134,29 Ft 17.8.2026: 134,30 Ft 17.8.2026: 134,29 Ft 18.8.2026: 134,30 Ft 18.8.2026: 145,53 Ft 18.8.2026: 134,30 Ft 18.8.2026: 134,29 Ft 19.8.2026: 134,30 Ft 19.8.2026: 145,53 Ft 19.8.2026: 134,30 Ft 19.8.2026: 145,53 Ft 19.8.2026: 134,29 Ft 20.8.2026: 145,53 Ft 20.8.2026: 134,30 Ft 20.8.2026: 131,86 Ft 20.8.2026: 130,26 Ft 21.8.2026: 145,53 Ft 21.8.2026: 130,26 Ft 21.8.2026: 145,53 Ft 22.8.2026: 130,26 Ft 22.8.2026: 145,53 Ft 22.8.2026: 130,02 Ft 22.8.2026: 129,74 Ft 23.8.2026: 145,53 Ft 23.8.2026: 129,10 Ft 23.8.2026: 131,09 Ft 24.8.2026: 145,53 Ft 24.8.2026: 131,09 Ft 25.8.2026: 135,79 Ft 25.8.2026: 145,53 Ft 25.8.2026: 131,09 Ft 26.8.2026: 145,53 Ft 26.8.2026: 131,09 Ft 27.8.2026: 145,53 Ft 27.8.2026: 131,09 Ft 28.8.2026: 145,53 Ft 28.8.2026: 131,09 Ft 29.8.2026: 145,53 Ft 29.8.2026: 131,09 Ft 30.8.2026: 145,53 Ft 30.8.2026: 131,09 Ft 31.8.2026: 145,53 Ft 31.8.2026: 131,09 Ft 31.8.2026: 131,31 Ft 31.8.2026: 131,09 Ft 1.9.2026: 145,53 Ft 1.9.2026: 131,50 Ft 1.9.2026: 131,15 Ft 1.9.2026: 127,76 Ft 1.9.2026: 131,15 Ft 2.9.2026: 145,53 Ft 2.9.2026: 131,15 Ft 2.9.2026: 120,42 Ft 3.9.2026: 145,53 Ft 3.9.2026: 120,42 Ft 4.9.2026: 145,53 Ft 4.9.2026: 118,78 Ft 4.9.2026: 117,45 Ft 4.9.2026: 118,78 Ft 4.9.2026: 117,45 Ft 5.9.2026: 145,53 Ft 5.9.2026: 118,78 Ft 6.9.2026: 118,14 Ft 6.9.2026: 145,53 Ft 6.9.2026: 118,78 Ft 6.9.2026: 118,14 Ft 7.9.2026: 145,53 Ft 7.9.2026: 118,78 Ft 8.9.2026: 118,40 Ft 8.9.2026: 145,53 Ft 8.9.2026: 118,93 Ft 8.9.2026: 117,03 Ft 9.9.2026: 145,53 Ft 9.9.2026: 118,14 Ft 9.9.2026: 117,60 Ft 10.9.2026: 145,53 Ft 10.9.2026: 118,14 Ft 11.9.2026: 145,53 Ft 11.9.2026: 125,90 Ft 11.9.2026: 119,88 Ft 12.9.2026: 145,53 Ft 12.9.2026: 125,95 Ft 13.9.2026: 145,53 Ft 13.9.2026: 117,82 Ft 13.9.2026: 117,45 Ft 14.9.2026: 145,53 Ft 14.9.2026: 117,82 Ft 14.9.2026: 117,03 Ft 15.9.2026: 145,53 Ft 15.9.2026: 117,82 Ft 15.9.2026: 145,53 Ft 15.9.2026: 117,82 Ft 16.9.2026: 145,53 Ft 16.9.2026: 118,61 Ft 16.9.2026: 117,78 Ft 17.9.2026: 145,53 Ft 17.9.2026: 117,93 Ft 17.9.2026: 117,82 Ft 17.9.2026: 117,78 Ft 18.9.2026: 145,53 Ft 18.9.2026: 118,67 Ft 19.9.2026: 145,53 Ft 19.9.2026: 118,46 Ft 20.9.2026: 145,53 Ft 20.9.2026: 119,14 Ft 20.9.2026: 118,78 Ft 21.9.2026: 145,53 Ft 21.9.2026: 119,14 Ft 22.9.2026: 145,53 Ft 22.9.2026: 119,14 Ft 22.9.2026: 118,71 Ft 23.9.2026: 145,53 Ft 23.9.2026: 118,71 Ft

A megjelenített ár a legalacsonyabb elérhető ár a figyelt webshopokban. Tájékoztató jellegű, a webshopban eltérhet.

Felhasználói vélemények

Mit mondanak a tulajdonosok

4,3
★★★★☆
z 3 recenzií
Kattintással szűrheti a véleményeket
Várható élettartam
39 839 km
Megbízhatóság:confidence-high
LU
lu***@gmail.com
Toyota Corolla · 195/60 R15
★★★★★

Az Apollo Alnac nagyon jó téli gumi. Nedves úton kiváló a fékezés, a menet pedig kellemes és csendes. Mindenképpen vennék belőle újra!

AL
al***@yahoo.com
Ford Focus MK2 1.6TDCI 2008 2011 · 185/65 R15 · 322 km
★★★★☆

Az árat nézve eddig nem lehet panasz.

RO
ro***@freemail.hu
Ford Fiesta · 225/45 R17 · 483 km
★★★★☆

Körülbelül 2 hónapja vettem. Magyarországon élek, és jelenleg (2017.01.13) 20 cm hó van – ez volt az első igazi próba.
Hegyen lakom. Ezek a gumik TÖKÉLETESEK! Nagyon köszönöm!

Jazdíte na týchto pneumatikách?

Prihláste sa a napíšte recenziu — pomôžete ostatným pri výbere.

Bejelentkezés