18 000+ vélemény 4 600+ abroncs 120+ teszt 280 000+ követett ár
Standard
Apollo Közép

ASPIRE XP WINTER

8.3
Összpontszám ✓ 8 abroncsteszt
Gördülési ellenállás Nedves tapadás Zaj
4,5
★★★★★
2 vezetői vélemény
Ár ettől
40 926 Ft
itt: 215/55 R17
Válassza ki a méretet

Milyen méretekben gyártják

Válassza ki sorban a szélességet → profilt → felni átmérőt.

1
Szélességmilliméterben
2
ProfilProfilarány (%)
3
Felni átmérőcollban
4
TerhelhetőségLI index

Terhelhetőségi index (LI) — A LI-t legalább olyan értéken kell tartani, mint amilyen a forgalmi engedélyben szerepel az adott abroncsmérethez. A törvény magasabb LI-t (terhelési indexet) megenged.

5
SebességSI index

Sebességindex (SI) — Téli (3PMSF) abroncsoknál az SI magasabb és alacsonyabb is lehet, mint ami a forgalmi engedélyben szerepel.

Az Ön mérete 215/55 R17 Sebesség / Terhelés: 98V XL
Gördülési ellenállásC Nedves tapadásB ZajB Ár ettől 40 926 Ft
Megerősített oldalfal Megerősített oldalfal M+S M+S 3PMSF 3PMSF Felnivédelem Felnivédelem
Árak megtekintése →
Hol vásárolható

Árak összehasonlítása a boltokban

Aktuális árak a mérethez 215/55 R17.

Az árak tájékoztató jellegűek és a webshopban eltérhetnek. Kattintással közvetlenül a termékhez jut.

Értékelés és verdikt

Hogyan Aspire XP Winter értékelte

Skóre vychádza z 8 nezávislých testov. ?

8.3
Összpontszám 8,3 / 10 9 disciplín meraných v nezávislých testoch.
✓ Nagyon megbízható
60 70 80 90 100
Kanyarstabilitás
Kanyarstabilitás
98,3
Száraz
Száraz
97,2
Komfort
Komfort
95,2
Hó
93,4
Jég
Jég
93
Fékezés
Fékezés
92,3
Tapadás
Tapadás
91,1
Nedves
Nedves
91
Érték
Érték
81,9
nagyon gyenge60–81 gyengébb81–89 átlagos89–93 93–96 nagyon jó96–98 élmezőny98–100

A szám azt mutatja, hogy az abroncs ebben a kategóriában a teszt legjobb abroncsa teljesítményének hány százalékát érte el.

Miben jeleskedik
Száraz Száraz nagyon jó 97,2
Nedves Nedves átlagos 91
!Miben marad el
Hó 93,4
Komfort Komfort 95,2
✓ Jellemzők adatalapú ajánlások
🚗
Kiegyensúlyozott választás teljesítmény, komfort és ár
🛣
Mindennapi vezetéshez város és autópálya
Megerősített oldalfal
Megerősített oldalfal Magasabb terhelhetőség magasabb nyomáson
M+S
M+S Sárba és hóba alkalmas
3PMSF
3PMSF Téli körülményekre tanúsítva
Felnivédelem
Felnivédelem Védi a felnit a járdaszegélytől

Kde stojí Apollo ASPIRE XP WINTER v rozmere 215/55 R17

Porovnané s 47 pneumatikami v tomto rozmere — rovnaká sezóna aj zameranie. Všetky sú v ponuke a majú výsledky z nezávislých testov.

najslabšianajlepšia
Táto pneumatika 8,3 40 926 Ft
Bridgestone BLIZZAK 6 9.6 57 968 Ft Pirelli CINTURATO WINTER 2 9.3 58 283 Ft Michelin ALPIN 7 9.3 63 101 Ft Nokian Tyres SNOWPROOF 1 9.0 48 510 Ft Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 9.0 45 947 Ft Semperit SPEED-GRIP 5 8.7 48 369 Ft Firestone WINTERHAWK 4 8.5 44 724 Ft Dunlop WINTER 8.5 49 676 Ft Bf goodrich G-FORCE WINTER2 8.5 44 342 Ft Kumho WINTERCRAFT WP52+ 8.5 37 122 Ft lepšia a lacnejšia Pirelli CINTURATO WINTER 3 8.5 60 897 Ft Toyo OBSERVE WINTER SPORT 1 8.5 45 076 Ft Michelin ALPIN 5 8.4 53 781 Ft Toyo S944 OBSERVE 8.4 46 759 Ft Falken EUROWINTER HS02 8.3 44 982 Ft Apollo ASPIRE XP WINTER 8.3 40 926 Ft Táto pneumatika Barum POLARIS 6 8.3 40 232 Ft Kleber KRISALP HP3 8.2 43 819 Ft Laufenn LW31 I FIT+ 8.2 34 451 Ft Nokian Tyres SNOWPROOF 2 8.1 46 219 Ft Uniroyal WINTEREXPERT 8.1 45 874 Ft Matador MP93 NORDICCA 8.1 35 082 Ft Pirelli CINTURATO WINTER 8.0 40 851 Ft Radar DIMAX WINTER 7.8 Fulda KRISTALL CONTROL HP 2 7.4 44 642 Ft Hankook W320 WINTER I*CEPT EVO2 7.4 50 669 Ft Riken SNOW 7.3 32 095 Ft Trazano Z-507 7.3 Platin RP-70 WINTER 7.3 41 109 Ft Kormoran SNOW 6.8 30 878 Ft Kumho WP72 XL 6.8 38 096 Ft Debica FRIGO HP 2 6.7 40 662 Ft Maxxis PREMITRA SNOW WP6 6.7 36 068 Ft Gripmax SUREGRIP PRO WINTER XL 6.5 31 132 Ft Tourador WINTER PRO TSU2 6.5 Nankang SV-3 XL 6.3 32 245 Ft Infinity Inf049 5.8 Milever MW255 WINTER-MAX A1 5.7 24 315 Ft RoadX RXFROST WU01 5.6 29 816 Ft Starmaxx ICEGRIPPER W850 5.5 31 773 Ft Goodride ZUPERSNOW Z-507 5.3 41 050 Ft Minerva FROSTRACK UHP XL M+S 4.4 35 566 Ft Imperial SnowDragon UHP 4.3 29 670 Ft Triangle WINTERX TW401 4.2 22 521 Ft Rotalla S210 3.3 Cst MEDALLION WINTER WCP1 3.0 Goodride SW608 XL MFS M+S 2.8
2,8 medián 7,8 9,6
15. poradie v skupine z 47 porovnávaných
64 % pneumatík je slabších v tejto skupine
+0,5 nad mediánom skupiny medián skupiny 7,8
−1,3 na najlepšiu v skupine najlepšia má 9,6
💡 Za menej peňazí lepšie hodnotenie V tejto skupine je 1 pneumatika, ktorá má lepšie skóre a zároveň je lacnejšia.
Zobraziť všetky pneumatiky v rebríčku (47)
  1. 1. 9.6 Bridgestone BLIZZAK 6 57 968 Ft +17 042 Ft
  2. 2. 9.3 Pirelli CINTURATO WINTER 2 58 283 Ft +17 357 Ft
  3. 2. 9.3 Michelin ALPIN 7 63 101 Ft +22 175 Ft
  4. 4. 9.0 Nokian Tyres SNOWPROOF 1 48 510 Ft +7 584 Ft
  5. 4. 9.0 Hankook W462 WINTER I*CEPT RS3 45 947 Ft +5 022 Ft
  6. 6. 8.7 Semperit SPEED-GRIP 5 48 369 Ft +7 443 Ft
  7. 7. 8.5 Firestone WINTERHAWK 4 44 724 Ft +3 799 Ft
  8. 7. 8.5 Dunlop WINTER 49 676 Ft +8 750 Ft
  9. 7. 8.5 Bf goodrich G-FORCE WINTER2 44 342 Ft +3 416 Ft
  10. 7. 8.5 Kumho WINTERCRAFT WP52+ lepšia a lacnejšia 37 122 Ft −3 804 Ft
  11. 7. 8.5 Pirelli CINTURATO WINTER 3 60 897 Ft +19 971 Ft
  12. 7. 8.5 Toyo OBSERVE WINTER SPORT 1 45 076 Ft +4 150 Ft
  13. 13. 8.4 Michelin ALPIN 5 53 781 Ft +12 855 Ft
  14. 13. 8.4 Toyo S944 OBSERVE 46 759 Ft +5 833 Ft
  15. 15. 8.3 Falken EUROWINTER HS02 44 982 Ft +4 056 Ft
  16. 15. 8.3 Apollo ASPIRE XP WINTER Táto pneumatika 40 926 Ft
  17. 15. 8.3 Barum POLARIS 6 40 232 Ft −693 Ft
  18. 18. 8.2 Kleber KRISALP HP3 43 819 Ft +2 893 Ft
  19. 18. 8.2 Laufenn LW31 I FIT+ 34 451 Ft −6 474 Ft
  20. 20. 8.1 Nokian Tyres SNOWPROOF 2 46 219 Ft +5 293 Ft
  21. 20. 8.1 Uniroyal WINTEREXPERT 45 874 Ft +4 948 Ft
  22. 20. 8.1 Matador MP93 NORDICCA 35 082 Ft −5 843 Ft
  23. 23. 8.0 Pirelli CINTURATO WINTER 40 851 Ft −75 Ft
  24. 24. 7.8 Radar DIMAX WINTER
  25. 25. 7.4 Fulda KRISTALL CONTROL HP 2 44 642 Ft +3 716 Ft
  26. 25. 7.4 Hankook W320 WINTER I*CEPT EVO2 50 669 Ft +9 743 Ft
  27. 27. 7.3 Riken SNOW 32 095 Ft −8 830 Ft
  28. 27. 7.3 Trazano Z-507
  29. 27. 7.3 Platin RP-70 WINTER 41 109 Ft +183 Ft
  30. 30. 6.8 Kormoran SNOW 30 878 Ft −10 048 Ft
  31. 30. 6.8 Kumho WP72 XL 38 096 Ft −2 830 Ft
  32. 32. 6.7 Debica FRIGO HP 2 40 662 Ft −264 Ft
  33. 32. 6.7 Maxxis PREMITRA SNOW WP6 36 068 Ft −4 858 Ft
  34. 34. 6.5 Gripmax SUREGRIP PRO WINTER XL 31 132 Ft −9 794 Ft
  35. 34. 6.5 Tourador WINTER PRO TSU2
  36. 36. 6.3 Nankang SV-3 XL 32 245 Ft −8 680 Ft
  37. 37. 5.8 Infinity Inf049
  38. 38. 5.7 Milever MW255 WINTER-MAX A1 24 315 Ft −16 610 Ft
  39. 39. 5.6 RoadX RXFROST WU01 29 816 Ft −11 110 Ft
  40. 40. 5.5 Starmaxx ICEGRIPPER W850 31 773 Ft −9 153 Ft
  41. 41. 5.3 Goodride ZUPERSNOW Z-507 41 050 Ft +124 Ft
  42. 42. 4.4 Minerva FROSTRACK UHP XL M+S 35 566 Ft −5 359 Ft
  43. 43. 4.3 Imperial SnowDragon UHP 29 670 Ft −11 256 Ft
  44. 44. 4.2 Triangle WINTERX TW401 22 521 Ft −18 405 Ft
  45. 45. 3.3 Rotalla S210
  46. 46. 3.0 Cst MEDALLION WINTER WCP1
  47. 47. 2.8 Goodride SW608 XL MFS M+S
Ár 100 km-re

Az abroncs valós kedvezősége

40 926 Ft ÷ 46 289 km × 100
88 Ft / 100 km

Legalacsonyabb ár méretben 215/55 R17 elosztva a tesztekből és véleményekből becsült élettartammal.

Összehasonlítás alternatívákkal
Apollo ASPIRE XP WINTER 88 Ft
Bf goodrich G-FORCE WINTER2 118 Ft

Spomedzi porovnávaných má Apollo ASPIRE XP WINTER najnižšiu cenu na 100 km.

Specifikációk

Műszaki információk

Besorolásunk ez nem a gyártó hivatalos besorolása

Jelleg: Standard

A legnépesebb és legkeresettebb kategória, ide tartozik a(z) Apollo ASPIRE XP WINTER is. Egyik tulajdonság sincs a többi rovására kiemelve — a kényelem, a tapadás, a zajszint és az élettartam észszerű egyensúlyban marad. A legtöbb vezetőnek ez a legbiztosabb választás: az abroncs szárazon és nedvesen is kiszámíthatóan viselkedik, és tisztes futásteljesítményt ad.

Öko
Öko
Öko-standard
Öko-standard
Standard
Standard
Standard-sport
Standard-sport
Sport
Sport
Supersport
Supersport
Kiválasztott méret 215/55 R17
Szélesség215 mm
Profilmagasság55 %
Felni átmérő17″
Terhelhetőségi index (LI)98
Sebességindex (SI)V
CikkszámAL21555017VAXWA02
EAN8714692343407
EU energiacímke Gördülési ellenállásC Nedves tapadásB ZajB (72 dB)
Gyártó Apollo
Futófelület ASPIRE XP WINTER
Évszak Téli
Jármű típusa Személygépkocsi
Jelleg Standard
Szerkezet Radiál
Létrehozás dátuma 05.11.2018
Termékbevezetés dátuma (gen.) 24.02.2022
Elérhető technológiák
Zosilený profil Áno
M+S Áno - M+S
3PMSF 3PMSF Áno
Ochrana disku Áno - FSL
Összehasonlítás

Konkurencia

Hlavní konkurenti v rovnakej cenovej kategórii.

Válassza ki az abroncsot, amellyel össze szeretné hasonlítani Apollo ASPIRE XP WINTER.
Tesztek története

Mely tesztekben szerepelt

Összes teszt 2×
Győzelmek 0×
Top 3 0×
Átlagos helyezés 15,0
2025
20. hely
ADAC téli gumi teszt 225/40 R18 2025
31 abroncs
Részletek →
2023
10. hely
ADAC téli gumi teszt 225/45 R17 2023
15 abroncs ·Bemutató
Részletek →
Áralakulás

Hogyan alakult az ár

Legalacsonyabb ár a webshopokban a mérethez 215/55 R17.

Jelenlegi legalacsonyabb
40 925,75 Ft
↗ 36 095,06 % drágább
Időszak legalacsonyabb ára
101,96 Ft
28.8.2026
Időszak legmagasabb ára
40 925,75 Ft
23.9.2026
40 925,75 101,96 40 925,75 Ft 22.6.2026 23.9.2026 22.6.2026: 113,07 Ft 28.6.2026: 106,75 Ft 6.8.2026: 106,36 Ft 6.8.2026: 106,75 Ft 28.8.2026: 106,64 Ft 28.8.2026: 102,04 Ft 28.8.2026: 101,96 Ft 23.9.2026: 40 925,75 Ft

A megjelenített ár a legalacsonyabb elérhető ár a figyelt webshopokban. Tájékoztató jellegű, a webshopban eltérhet.

Felhasználói vélemények

Mit mondanak a tulajdonosok

4,5
★★★★★
z 2 recenzií
Kattintással szűrheti a véleményeket
Várható élettartam
46 289 km
Megbízhatóság:confidence-high
SH
sh***@gmail.com
Skoda Octavia Scout · 225/45 R17 · 644 km
★★★★★

A 90-es években három évet dolgoztam Németországban (ahol törvény írja elő a téli gumikat), és azóta teljesen megfertőztek – minden évben rendszeresen tesztjelentéseket olvasok. Az idei tesztekben ezek az apollo gumik mindent vertek. Azt is olvastam, hogy az apollo tulajdonolja a vredestient, szóval számomra ez egyértelmű döntés volt – főleg, hogy a camskill-nél mindössze £64 volt darabja. Amint az emberek rájönnek, milyen jó ez a gumi, az ár biztosan felugrik. Rendkívül csendes, kényelmes, nedves és száraz úton egyaránt remekül tapad, és az eddigi néhány fagyos, jeges reggelen (29/11/19) -2°-nál is teljesen magabiztosnak éreztem magam.

JA
ja***@live.co.uk
Kia Motors Carens crdi · 225/45 R17 · 805 km
★★★★☆

Nemrég vettem egy új Kiát, és kellett egy szett téli gumi a közelgő szezonra. Megnéztem a legfrissebb téligumi-teszteket a tyre reviews oldalon az én méretemben, és végül az Apollo gumikat választottam, amelyek az árukhoz képest egész jól szerepeltek a teszteken.
Összességében nagyon elégedett vagyok velük, bár hóban és jégen még nem volt alkalmam kipróbálni őket. Szárazon és nedvesen egyaránt lenyűgöző a tapadásuk, az üzemanyag-fogyasztásom nem változott az autóval szállított Hankook Prime 3 nyárigumikhoz képest. Ráadásul ezek az Apollo gumik nagyon kényelmesek. A kopásról még nem tudok nyilatkozni – 800 km után az újgumi-jelzések alig láthatók már...
Korábban – igaz, más autókon – Alpin 4&5, Goodyear Ultragrip 9 és Barum 3&5 téligumim volt. Eddig az Apollo gumik nedves és száraz úton is nagyon jól viselkednek. Az átlagos napi hőmérséklet mostanában 9 Celsius fok körül volt, ami téliguminak azért egy kicsit meleg, de ettől függetlenül tényleg meg vagyok elégedve velük. Az árhoz képest pedig végképp nem lehet panasz. Darabja 75 fontba került felszerelve, Bathwick Tyres.
Amint kipróbálom őket hóban és jégen is, hamarosan írok egy értékelést.

Jazdíte na týchto pneumatikách?

Prihláste sa a napíšte recenziu — pomôžete ostatným pri výbere.

Bejelentkezés