18 000+ vélemény 4 600+ abroncs 120+ teszt 280 000+ követett ár
Sport
West lake Legalacsonyabb

ZUPERACE Z-007 XL BSW

7.0
Összpontszám ✓ 1 abroncsteszt
Gördülési ellenállás Nedves tapadás Zaj
4,6
★★★★★
5 vezetői vélemény
Ár ettől
29 314 Ft
itt: 225/40 R18
Válassza ki a méretet

Milyen méretekben gyártják

Válassza ki sorban a szélességet → profilt → felni átmérőt.

1
Szélességmilliméterben
2
ProfilProfilarány (%)
3
Felni átmérőcollban
4
TerhelhetőségLI index

Terhelhetőségi index (LI) — A LI-t legalább olyan értéken kell tartani, mint amilyen a forgalmi engedélyben szerepel az adott abroncsmérethez. A törvény magasabb LI-t (terhelési indexet) megenged.

5
SebességSI index

Sebességindex (SI) — Nyári abroncsoknál az SI magasabb is lehet, mint ami a forgalmi engedélyben szerepel.

Az Ön mérete 225/40 R18 Sebesség / Terhelés: 92Y
Gördülési ellenállásD Nedves tapadásA ZajB Ár ettől 29 314 Ft
Árak megtekintése →
Hol vásárolható

Árak összehasonlítása a boltokban

Aktuális árak a mérethez 225/40 R18.

Az árak tájékoztató jellegűek és a webshopban eltérhetnek. Kattintással közvetlenül a termékhez jut.

Értékelés és verdikt

Hogyan ZuperAce Z 007 értékelte

Skóre vychádza z 1 nezávislého testu a z 6 recenzií vodičov. ?

7.0
Összpontszám 7,0 / 10 6 disciplín meraných v nezávislých testoch. Recenzie vodičov sa premietajú do celkového skóre.
60 70 80 90 100
Fékezés
Fékezés
87,1
Nedves
Nedves
84,4
Komfort
Komfort
84,3
Száraz
Száraz
84,3
Kanyarstabilitás
Kanyarstabilitás
82,7
Érték
Érték
68,7
nagyon gyenge60–81 gyengébb81–89 átlagos89–93 93–96 nagyon jó96–98 élmezőny98–100

A szám azt mutatja, hogy az abroncs ebben a kategóriában a teszt legjobb abroncsa teljesítményének hány százalékát érte el.

Miben jeleskedik
Komfort Komfort gyengébb 84,3
Nedves Nedves gyengébb 84,4
!Miben marad el
Száraz Száraz gyengébb 84,3
Érték Érték nagyon gyenge 68,7
✓ Jellemzők adatalapú ajánlások
🏁
Dinamikus vezetéshez pontos kormányzás
🌀
Stabil kanyarokban magas tapadás

Kde stojí West lake ZUPERACE Z-007 XL BSW v rozmere 225/40 R18

Porovnané s 43 pneumatikami v tomto rozmere — rovnaká sezóna aj zameranie. Všetky sú v ponuke a majú výsledky z nezávislých testov.

najslabšianajlepšia
Táto pneumatika 7,0 29 314 Ft
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 9.7 39 310 Ft Hankook K137 VENTUS EVO 9.7 33 708 Ft Michelin PILOT SPORT 5 9.5 45 979 Ft Bridgestone POTENZA SPORT EVO 9.5 37 205 Ft Michelin PILOT SPORT 4 9.4 41 606 Ft Bridgestone POTENZA SPORT 9.4 Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 5 9.3 38 622 Ft Kumho PS72 9.2 29 792 Ft Michelin PILOT SPORT PS2 9.2 56 888 Ft Pirelli P-ZERO (PZ4) S.C. 9.1 39 957 Ft Hankook K127 VENTUS S1 EVO3 8.9 38 866 Ft Yokohama V107 8.9 38 348 Ft Toyo PROXES SPORT 2 8.9 34 795 Ft Vredestein ULTRAC PRO 8.9 35 385 Ft Sailun ATREZZO ZSR2 8.8 31 777 Ft Pirelli PZERO 8.7 45 846 Ft Firestone FIREHAWK SPORT 8.7 34 881 Ft Goodyear EAGLE F1 (ASYMMETRIC) 3 8.6 42 631 Ft Nexen N'FERA SPORT 8.5 29 620 Ft Goodyear EAGLE F1 (ASYMMETRIC) 2 8.5 46 843 Ft Kumho PS71 8.5 Bridgestone S001 8.4 38 997 Ft Continental CONTISPORTCONTACT 5 8.4 40 405 Ft Dunlop SPORT MAXX RT 2 8.4 38 181 Ft Sava INTENSA UHP 2 8.3 36 045 Ft Fulda SPORTCONTROL 2 8.3 34 026 Ft Dunlop SPORT MAXX RT 8.2 38 439 Ft Debica PRESTO UHP 2 8.2 36 163 Ft Yokohama V701 8.1 38 837 Ft Uniroyal RAINSPORT 5 8.1 36 965 Ft Kleber DYNAXER UHP 8.0 40 411 Ft Uniroyal RAINSPORT 3 7.7 Leao N-F ACRO 7.6 30 442 Ft Nankang AS-2+ XL 7.2 31 914 Ft Cooper SUMMER 7.1 32 186 Ft Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 7.0 29 623 Ft West lake ZUPERACE Z-007 XL BSW 7.0 29 314 Ft Táto pneumatika Yokohama V103 6.8 49 273 Ft Triangle EFFEXSPORT TH202 6.6 21 172 Ft West lake SA37 SPORT 6.6 28 734 Ft Bridgestone POTENZA S005 6.6 44 817 Ft Arivo ULTRA ARZ5 4.9 22 953 Ft Kormoran ULTRA HIGH PERFORMANCE 4.8
4,8 medián 8,4 9,7
36. poradie v skupine z 43 porovnávaných
14 % pneumatík je slabších v tejto skupine
−1,4 pod mediánom skupiny medián skupiny 8,4
−2,7 na najlepšiu v skupine najlepšia má 9,7
Zobraziť všetky pneumatiky v rebríčku (43)
  1. 1. 9.7 Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 39 310 Ft +9 996 Ft
  2. 1. 9.7 Hankook K137 VENTUS EVO 33 708 Ft +4 394 Ft
  3. 3. 9.5 Michelin PILOT SPORT 5 45 979 Ft +16 665 Ft
  4. 3. 9.5 Bridgestone POTENZA SPORT EVO 37 205 Ft +7 891 Ft
  5. 5. 9.4 Michelin PILOT SPORT 4 41 606 Ft +12 292 Ft
  6. 5. 9.4 Bridgestone POTENZA SPORT
  7. 7. 9.3 Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 5 38 622 Ft +9 308 Ft
  8. 8. 9.2 Kumho PS72 29 792 Ft +478 Ft
  9. 8. 9.2 Michelin PILOT SPORT PS2 56 888 Ft +27 574 Ft
  10. 10. 9.1 Pirelli P-ZERO (PZ4) S.C. 39 957 Ft +10 643 Ft
  11. 11. 8.9 Hankook K127 VENTUS S1 EVO3 38 866 Ft +9 552 Ft
  12. 11. 8.9 Yokohama V107 38 348 Ft +9 034 Ft
  13. 11. 8.9 Toyo PROXES SPORT 2 34 795 Ft +5 481 Ft
  14. 11. 8.9 Vredestein ULTRAC PRO 35 385 Ft +6 071 Ft
  15. 15. 8.8 Sailun ATREZZO ZSR2 31 777 Ft +2 463 Ft
  16. 16. 8.7 Pirelli PZERO 45 846 Ft +16 532 Ft
  17. 16. 8.7 Firestone FIREHAWK SPORT 34 881 Ft +5 566 Ft
  18. 18. 8.6 Goodyear EAGLE F1 (ASYMMETRIC) 3 42 631 Ft +13 317 Ft
  19. 19. 8.5 Nexen N'FERA SPORT 29 620 Ft +306 Ft
  20. 19. 8.5 Goodyear EAGLE F1 (ASYMMETRIC) 2 46 843 Ft +17 529 Ft
  21. 19. 8.5 Kumho PS71
  22. 22. 8.4 Bridgestone S001 38 997 Ft +9 682 Ft
  23. 22. 8.4 Continental CONTISPORTCONTACT 5 40 405 Ft +11 091 Ft
  24. 22. 8.4 Dunlop SPORT MAXX RT 2 38 181 Ft +8 867 Ft
  25. 25. 8.3 Sava INTENSA UHP 2 36 045 Ft +6 731 Ft
  26. 25. 8.3 Fulda SPORTCONTROL 2 34 026 Ft +4 712 Ft
  27. 27. 8.2 Dunlop SPORT MAXX RT 38 439 Ft +9 125 Ft
  28. 27. 8.2 Debica PRESTO UHP 2 36 163 Ft +6 849 Ft
  29. 29. 8.1 Yokohama V701 38 837 Ft +9 522 Ft
  30. 29. 8.1 Uniroyal RAINSPORT 5 36 965 Ft +7 650 Ft
  31. 31. 8.0 Kleber DYNAXER UHP 40 411 Ft +11 097 Ft
  32. 32. 7.7 Uniroyal RAINSPORT 3
  33. 33. 7.6 Leao N-F ACRO 30 442 Ft +1 128 Ft
  34. 34. 7.2 Nankang AS-2+ XL 31 914 Ft +2 600 Ft
  35. 35. 7.1 Cooper SUMMER 32 186 Ft +2 871 Ft
  36. 36. 7.0 Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 29 623 Ft +309 Ft
  37. 36. 7.0 West lake ZUPERACE Z-007 XL BSW Táto pneumatika 29 314 Ft
  38. 38. 6.8 Yokohama V103 49 273 Ft +19 959 Ft
  39. 39. 6.6 Triangle EFFEXSPORT TH202 21 172 Ft −8 142 Ft
  40. 39. 6.6 West lake SA37 SPORT 28 734 Ft −580 Ft
  41. 39. 6.6 Bridgestone POTENZA S005 44 817 Ft +15 503 Ft
  42. 42. 4.9 Arivo ULTRA ARZ5 22 953 Ft −6 361 Ft
  43. 43. 4.8 Kormoran ULTRA HIGH PERFORMANCE
Ár 100 km-re

Az abroncs valós kedvezősége

29 314 Ft ÷ 28 749 km × 100
102 Ft / 100 km

Legalacsonyabb ár méretben 225/40 R18 elosztva a tesztekből és véleményekből becsült élettartammal.

Összehasonlítás alternatívákkal
Nexen N'FERA SPORT 81 Ft
West lake ZUPERACE Z-007 XL BSW 102 Ft

Nexen N'FERA SPORT vychádza lacnejšie na 100 km.

Specifikációk

Műszaki információk

Besorolásunk ez nem a gyártó hivatalos besorolása

Jelleg: Sport

A sportabroncsoknál a minden helyzetben meglévő tapadás dönt — éles gyorsításkor, fékezéskor, szárazon és nedvesen egyaránt. Ebbe a csoportba tartozik a(z) West lake ZUPERACE Z-007 XL BSW is. Ehhez társul a nagyobb sebességnél mutatott stabilitás és a kanyarpontosság. Egy dolgot azonban sokan alábecsülnek vásárláskor: a tapadás lágyabb keverékből származik, az pedig gyorsabban kopik. Míg egy standard abroncs nagyjából 40 000 km-t megy, egy sportabroncs körülbelül 20 000–30 000 km-t — élesebb vezetési stílusnál vagy nehezebb, erősebb autónál jóval kevesebbet.

Öko
Öko
Öko-standard
Öko-standard
Standard
Standard
Standard-sport
Standard-sport
Sport
Sport
Supersport
Supersport
Kiválasztott méret 225/40 R18
Szélesség225 mm
Profilmagasság40 %
Felni átmérő18″
Terhelhetőségi index (LI)92
Sebességindex (SI)Y
Cikkszám100534148
EAN6938112636555
EU energiacímke Gördülési ellenállásD Nedves tapadásA ZajB (72 dB)
Gyártó West lake
Futófelület ZUPERACE Z-007 XL BSW
Évszak Nyári
Jármű típusa Személygépkocsi
Jelleg Sport
Szerkezet Radiál
Létrehozás dátuma 17.05.2023
Termékbevezetés dátuma (gen.) 11.05.2024
Elérhető technológiák

Ehhez a mérethez nincs feltüntetve technológia.

Összehasonlítás

Konkurencia

Hlavní konkurenti v rovnakej cenovej kategórii.

Válassza ki az abroncsot, amellyel össze szeretné hasonlítani West lake ZUPERACE Z-007 XL BSW.
Összehasonlítás →
Nexen N'FERA SPORT
Nexen
N'FERA SPORT
8.5
ettől 29 620 Ft
Ez az abroncs
West lake ZUPERACE Z-007 XL BSW
West lake
ZUPERACE Z-007 XL BSW
7.0
ettől 29 314 Ft
Referencia abroncs
Összehasonlítás →
Pirelli P Zero Rosso Asimm.
Pirelli
P Zero Rosso Asimm.
7.9
Tesztek története

Mely tesztekben szerepelt

Összes teszt 1×
Győzelmek 0×
Top 3 0×
Átlagos helyezés 8,0
2026
8. hely
Auto Zeitung nyári gumi teszt 235/45 R18 2026
10 abroncs ·Bemutató
Részletek →
Áralakulás

Hogyan alakult az ár

Legalacsonyabb ár a webshopokban a mérethez 225/40 R18.

Jelenlegi legalacsonyabb
29 314,14 Ft
↗ 20 086,02 % drágább
Időszak legalacsonyabb ára
72,08 Ft
24.6.2026
Időszak legmagasabb ára
29 314,14 Ft
23.9.2026
29 314,14 72,08 29 314,14 Ft 22.6.2026 23.9.2026 22.6.2026: 145,22 Ft 22.6.2026: 144,03 Ft 24.6.2026: 72,08 Ft 25.6.2026: 74,78 Ft 25.6.2026: 144,03 Ft 25.6.2026: 72,08 Ft 26.6.2026: 74,78 Ft 26.6.2026: 72,08 Ft 27.6.2026: 74,78 Ft 27.6.2026: 72,08 Ft 28.6.2026: 74,78 Ft 28.6.2026: 72,08 Ft 29.6.2026: 74,78 Ft 29.6.2026: 72,08 Ft 30.6.2026: 74,78 Ft 30.6.2026: 72,08 Ft 1.7.2026: 74,78 Ft 1.7.2026: 72,08 Ft 1.7.2026: 72,58 Ft 2.7.2026: 74,78 Ft 2.7.2026: 72,58 Ft 4.7.2026: 74,78 Ft 4.7.2026: 72,58 Ft 5.7.2026: 74,78 Ft 5.7.2026: 72,58 Ft 6.7.2026: 74,78 Ft 6.7.2026: 72,58 Ft 7.7.2026: 74,78 Ft 7.7.2026: 72,58 Ft 8.7.2026: 74,78 Ft 8.7.2026: 72,58 Ft 9.7.2026: 74,78 Ft 9.7.2026: 72,58 Ft 11.7.2026: 74,78 Ft 11.7.2026: 72,58 Ft 12.7.2026: 74,78 Ft 12.7.2026: 72,58 Ft 13.7.2026: 74,78 Ft 13.7.2026: 72,58 Ft 14.7.2026: 74,78 Ft 14.7.2026: 72,58 Ft 15.7.2026: 74,78 Ft 15.7.2026: 72,58 Ft 16.7.2026: 74,78 Ft 16.7.2026: 72,58 Ft 16.7.2026: 72,57 Ft 17.7.2026: 74,78 Ft 17.7.2026: 72,57 Ft 18.7.2026: 74,78 Ft 18.7.2026: 72,57 Ft 19.7.2026: 74,78 Ft 19.7.2026: 72,57 Ft 20.7.2026: 74,78 Ft 20.7.2026: 72,57 Ft 31.8.2026: 72,58 Ft 31.8.2026: 72,57 Ft 1.9.2026: 72,58 Ft 1.9.2026: 72,57 Ft 3.9.2026: 72,58 Ft 3.9.2026: 72,57 Ft 4.9.2026: 74,78 Ft 4.9.2026: 72,57 Ft 5.9.2026: 72,58 Ft 5.9.2026: 72,57 Ft 7.9.2026: 72,58 Ft 7.9.2026: 72,57 Ft 7.9.2026: 72,58 Ft 7.9.2026: 72,57 Ft 8.9.2026: 72,58 Ft 8.9.2026: 72,57 Ft 11.9.2026: 72,58 Ft 11.9.2026: 72,57 Ft 11.9.2026: 72,58 Ft 11.9.2026: 72,57 Ft 12.9.2026: 72,58 Ft 12.9.2026: 72,57 Ft 13.9.2026: 72,58 Ft 13.9.2026: 72,57 Ft 14.9.2026: 72,58 Ft 14.9.2026: 72,57 Ft 14.9.2026: 72,58 Ft 14.9.2026: 72,57 Ft 15.9.2026: 72,58 Ft 15.9.2026: 72,57 Ft 15.9.2026: 72,58 Ft 16.9.2026: 72,57 Ft 16.9.2026: 72,58 Ft 16.9.2026: 72,57 Ft 16.9.2026: 72,58 Ft 17.9.2026: 72,57 Ft 17.9.2026: 72,58 Ft 17.9.2026: 72,57 Ft 17.9.2026: 72,58 Ft 18.9.2026: 72,57 Ft 18.9.2026: 72,58 Ft 18.9.2026: 72,57 Ft 19.9.2026: 72,58 Ft 19.9.2026: 72,57 Ft 19.9.2026: 72,58 Ft 21.9.2026: 74,03 Ft 22.9.2026: 74,02 Ft 23.9.2026: 29 314,14 Ft

A megjelenített ár a legalacsonyabb elérhető ár a figyelt webshopokban. Tájékoztató jellegű, a webshopban eltérhet.

Felhasználói vélemények

Mit mondanak a tulajdonosok

4,6
★★★★★
z 5 recenzií
Kattintással szűrheti a véleményeket
Várható élettartam
28 749 km
Megbízhatóság:confidence-high
PE
pe***@yahoo.co.uk
BMW 420d · 255/40 R18 · 32 187 km
★★★★☆

Mindig Bridgestone-t szereltem, most próbáltam először Westlake ZuperAce z-007-et. Szinte semmi különbséget nem érzek – kivéve az árat. Mostantól valahányszor új gumiра lesz szükségem, Westlake-et fogok venni.

MS
ms***@gmail.com
Peugeot 3008 GT line 2.0 Blue HDI · 235/50 R19 · 9 656 km
★★★★★

Gyorsan vezetek, és az elmúlt 15 évben kizárólag Michelineket szereltem fel, szóval elég magas elvárásaim vannak tapadás és komfort terén.
Az első kínai gumivásárlásom előtt nagyon szkeptikus voltam. Eddig viszont teljesen oda vagyok a teljesítményükért – főleg, hogy mindössze 35%-át fizettem annak, amennyibe egy Michelin, Continental vagy Bridgestone turisztikai gumiabroncs kerülne, például a Turanza T005-höz képest. Tapadásban, zajban, komfortban és megjelenésben simán felveszik a versenyt, és a UTQG adatok alapján a kopásállóság még jobb is lehet. Még ha csak 24 000 km-t bírnának is (Michelinnel már volt ilyen), akkor is újra megvenném – habozás nélkül. Eddig pedig alig koptak.

PI
pi***@gmail.com
Lexus UX · 225/50 R18 · 1 609 km
★★★★★

Ezek vannak az UX-emen. Rendben vannak, az értékelések is jók.

CO
co***@icloud.com
Peugeot 3008 1,5 Diesel · 225/55 R18 · 28 968 km
★★★★☆

Ezek a Westlake ZuperAce Z 007 gumik már az autón voltak (2017-es Peugeot 3008 1.6 Diesel), amikor 18 hónapja megvettem – a kereskedő tette fel őket, mielőtt eladásra kínálta a kocsit. A márkát nem ismertem, és azt gondoltam, hamarosan cserélek, hiszen nyilvánvalóan valami olcsó budzétgumi. Nagyot tévedtem. Kényelmes, csendes futás, tapadás terén sem volt gondom sem szárazon, sem nedvesen. Mélyebb vízben is meglepően jól teljesítettek. Most 29 000 km van bennük, és úgy becsülöm, még kb. 3 200 km-t bírnak. Aki már nem versenyző alkat, az szívesebben látna 32 000 km-t egy garnitúrától, de mivel az áruk alig több mint fele egy normális prémium guminak, hamarosan ismét ezeket veszem meg.

KE
ke***@hotmail.com
Lexus RX300 · 235/55 R20 · 193 121 km
★★★★★

Kényelmes vezetés, megfizethető áron

Jazdíte na týchto pneumatikách?

Prihláste sa a napíšte recenziu — pomôžete ostatným pri výbere.

Bejelentkezés