18 000+ vélemény 4 600+ abroncs 120+ teszt 280 000+ követett ár
Standard
Bf goodrich Közép

G-FORCE WINTER2

8.5
Összpontszám ✓ 18 abroncsteszt
Gördülési ellenállás Nedves tapadás Zaj
4,1
★★★★☆
24 vezetői vélemény
Ár ettől
28 208 Ft
itt: 195/50 R15
Válassza ki a méretet

Milyen méretekben gyártják

Válassza ki sorban a szélességet → profilt → felni átmérőt.

1
Szélességmilliméterben
2
ProfilProfilarány (%)
3
Felni átmérőcollban
4
TerhelhetőségLI index

Terhelhetőségi index (LI) — A LI-t legalább olyan értéken kell tartani, mint amilyen a forgalmi engedélyben szerepel az adott abroncsmérethez. A törvény magasabb LI-t (terhelési indexet) megenged.

5
SebességSI index

Sebességindex (SI) — Téli (3PMSF) abroncsoknál az SI magasabb és alacsonyabb is lehet, mint ami a forgalmi engedélyben szerepel.

Az Ön mérete 195/50 R15 Sebesség / Terhelés: 82H
Gördülési ellenállásD Nedves tapadásB ZajA Ár ettől 28 208 Ft
M+S M+S 3PMSF 3PMSF
Árak megtekintése →
Hol vásárolható

Árak összehasonlítása a boltokban

Aktuális árak a mérethez 195/50 R15.

Az árak tájékoztató jellegűek és a webshopban eltérhetnek. Kattintással közvetlenül a termékhez jut.

Értékelés és verdikt

Hogyan gForce Winter 2 értékelte

Skóre vychádza z 18 nezávislých testov a z 27 recenzií vodičov. ?

8.5
Összpontszám 8,5 / 10 9 disciplín meraných v nezávislých testoch. Recenzie vodičov sa premietajú do celkového skóre.
✓ Nagyon megbízható
60 70 80 90 100
Hó
99
Tapadás
Tapadás
98,5
Komfort
Komfort
98
Kanyarstabilitás
Kanyarstabilitás
97,7
Száraz
Száraz
96,1
Fékezés
Fékezés
94,6
Nedves
Nedves
93,1
Jég
Jég
88,6
Érték
Érték
79,9
nagyon gyenge60–81 gyengébb81–89 átlagos89–93 93–96 nagyon jó96–98 élmezőny98–100

A szám azt mutatja, hogy az abroncs ebben a kategóriában a teszt legjobb abroncsa teljesítményének hány százalékát érte el.

Miben jeleskedik
Nedves Nedves 93,1
Komfort Komfort élmezőny 98
!Miben marad el
Érték Érték nagyon gyenge 79,9
Jég Jég gyengébb 88,6
🏆 Trófeák a tesztekből számítva ebből: 26 teszt
Teszt győztese
Teszt győztese
Top 3
Top 3 helyezés a tesztben
Legjobb havon
Legjobb havon
11×
Legjobb nedvesen
Legjobb nedvesen
🔇
Legjobb halkságban
✓ Jellemzők adatalapú ajánlások
🚗
Kiegyensúlyozott választás teljesítmény, komfort és ár
🛣
Mindennapi vezetéshez város és autópálya
M+S
M+S Sárba és hóba alkalmas
3PMSF
3PMSF Téli körülményekre tanúsítva

Kde stojí Bf goodrich G-FORCE WINTER2 v rozmere 195/50 R15

Porovnané s 30 pneumatikami v tomto rozmere — rovnaká sezóna aj zameranie. Všetky sú v ponuke a majú výsledky z nezávislých testov.

najslabšianajlepšia
Táto pneumatika 8,5 28 208 Ft
Vredestein WINTRAC 9.4 28 574 Ft Hankook W452 WINTER I*CEPT RS2 9.0 27 675 Ft lepšia a lacnejšia Nokian Tyres SNOWPROOF 1 9.0 28 312 Ft Semperit SPEED-GRIP 5 8.7 28 377 Ft Bf goodrich G-FORCE WINTER2 8.5 28 208 Ft Táto pneumatika Dunlop WINTER RESPONSE 2 8.5 31 344 Ft Kumho WINTERCRAFT WP52+ 8.5 23 847 Ft Firestone WINTERHAWK 4 8.5 28 144 Ft Falken EUROWINTER HS02 8.3 25 585 Ft Apollo ALNAC 4G WINTER 8.3 24 312 Ft Barum POLARIS 6 8.3 25 819 Ft Kleber KRISALP HP3 8.2 27 720 Ft Laufenn LW31 I FIT+ 8.2 22 231 Ft Kumho WINTERCRAFT WP52 8.2 25 643 Ft Matador MP93 NORDICCA 8.1 22 163 Ft Uniroyal WINTEREXPERT 8.1 28 961 Ft Nexen WINGUARD SNOW'G 3 7.9 22 772 Ft Radar DIMAX WINTER 7.8 Fulda KRISTALL CONTROL HP 2 7.4 25 411 Ft Riken SNOW 7.3 25 464 Ft Nexen WINGUARD SNOW'G WH2 7.2 23 125 Ft Kormoran SNOW 6.8 27 139 Ft Tracmax X-PRIVILO S-130 6.4 19 610 Ft Nankang SV-3 6.3 23 000 Ft Tourador WINTER PRO TS1 6.1 Sailun ICE BLAZER ALPINE+ (WSL3+) 6.1 25 524 Ft Imperial SnowDragon HP 5.9 23 567 Ft Triangle TW401 WinterX 4.2 18 067 Ft Petlas SNOWMASTER 2 BSW M+S 3PMSF 3.6 27 079 Ft Leao WINT.DEFENDER UHP 2.8
2,8 medián 8,1 9,4
5. poradie v skupine z 30 porovnávaných
73 % pneumatík je slabších v tejto skupine
+0,4 nad mediánom skupiny medián skupiny 8,1
−0,9 na najlepšiu v skupine najlepšia má 9,4
💡 Za menej peňazí lepšie hodnotenie V tejto skupine je 1 pneumatika, ktorá má lepšie skóre a zároveň je lacnejšia.
Zobraziť všetky pneumatiky v rebríčku (30)
  1. 1. 9.4 Vredestein WINTRAC 28 574 Ft +366 Ft
  2. 2. 9.0 Hankook W452 WINTER I*CEPT RS2 lepšia a lacnejšia 27 675 Ft −533 Ft
  3. 2. 9.0 Nokian Tyres SNOWPROOF 1 28 312 Ft +104 Ft
  4. 4. 8.7 Semperit SPEED-GRIP 5 28 377 Ft +169 Ft
  5. 5. 8.5 Bf goodrich G-FORCE WINTER2 Táto pneumatika 28 208 Ft
  6. 5. 8.5 Dunlop WINTER RESPONSE 2 31 344 Ft +3 136 Ft
  7. 5. 8.5 Kumho WINTERCRAFT WP52+ 23 847 Ft −4 361 Ft
  8. 5. 8.5 Firestone WINTERHAWK 4 28 144 Ft −64 Ft
  9. 9. 8.3 Falken EUROWINTER HS02 25 585 Ft −2 623 Ft
  10. 9. 8.3 Apollo ALNAC 4G WINTER 24 312 Ft −3 896 Ft
  11. 9. 8.3 Barum POLARIS 6 25 819 Ft −2 389 Ft
  12. 12. 8.2 Kleber KRISALP HP3 27 720 Ft −488 Ft
  13. 12. 8.2 Laufenn LW31 I FIT+ 22 231 Ft −5 977 Ft
  14. 12. 8.2 Kumho WINTERCRAFT WP52 25 643 Ft −2 565 Ft
  15. 15. 8.1 Matador MP93 NORDICCA 22 163 Ft −6 045 Ft
  16. 15. 8.1 Uniroyal WINTEREXPERT 28 961 Ft +753 Ft
  17. 17. 7.9 Nexen WINGUARD SNOW'G 3 22 772 Ft −5 436 Ft
  18. 18. 7.8 Radar DIMAX WINTER
  19. 19. 7.4 Fulda KRISTALL CONTROL HP 2 25 411 Ft −2 797 Ft
  20. 20. 7.3 Riken SNOW 25 464 Ft −2 744 Ft
  21. 21. 7.2 Nexen WINGUARD SNOW'G WH2 23 125 Ft −5 083 Ft
  22. 22. 6.8 Kormoran SNOW 27 139 Ft −1 069 Ft
  23. 23. 6.4 Tracmax X-PRIVILO S-130 19 610 Ft −8 598 Ft
  24. 24. 6.3 Nankang SV-3 23 000 Ft −5 208 Ft
  25. 25. 6.1 Tourador WINTER PRO TS1
  26. 25. 6.1 Sailun ICE BLAZER ALPINE+ (WSL3+) 25 524 Ft −2 684 Ft
  27. 27. 5.9 Imperial SnowDragon HP 23 567 Ft −4 641 Ft
  28. 28. 4.2 Triangle TW401 WinterX 18 067 Ft −10 141 Ft
  29. 29. 3.6 Petlas SNOWMASTER 2 BSW M+S 3PMSF 27 079 Ft −1 129 Ft
  30. 30. 2.8 Leao WINT.DEFENDER UHP
Ár 100 km-re

Az abroncs valós kedvezősége

28 208 Ft ÷ 37 535 km × 100
75 Ft / 100 km

Legalacsonyabb ár méretben 195/50 R15 elosztva a tesztekből és véleményekből becsült élettartammal.

Összehasonlítás alternatívákkal
Kleber KRISALP HP3 59 Ft
Bf goodrich G-FORCE WINTER2 75 Ft

Kleber KRISALP HP3 vychádza lacnejšie na 100 km, ale má nižšie celkové skóre (8,2 vs 8,5).

Specifikációk

Műszaki információk

Besorolásunk ez nem a gyártó hivatalos besorolása

Jelleg: Standard

A legnépesebb és legkeresettebb kategória, ide tartozik a(z) Bf goodrich G-FORCE WINTER2 is. Egyik tulajdonság sincs a többi rovására kiemelve — a kényelem, a tapadás, a zajszint és az élettartam észszerű egyensúlyban marad. A legtöbb vezetőnek ez a legbiztosabb választás: az abroncs szárazon és nedvesen is kiszámíthatóan viselkedik, és tisztes futásteljesítményt ad.

Öko
Öko
Öko-standard
Öko-standard
Standard
Standard
Standard-sport
Standard-sport
Sport
Sport
Supersport
Supersport
Kiválasztott méret 195/50 R15
Szélesség195 mm
Profilmagasság50 %
Felni átmérő15″
Terhelhetőségi index (LI)82
Sebességindex (SI)H
Cikkszám884616
EAN3528708846166
EU energiacímke Gördülési ellenállásD Nedves tapadásB ZajA (69 dB)
Gyártó Bf goodrich
Futófelület G-FORCE WINTER2
Évszak Téli
Jármű típusa Személygépkocsi
Jelleg Standard
Szerkezet Radiál
Létrehozás dátuma 18.03.2018
Termékbevezetés dátuma (gen.) 13.02.2020
Elérhető technológiák
M+S Áno - M+S
3PMSF 3PMSF Áno
Összehasonlítás

Konkurencia

Hlavní konkurenti v rovnakej cenovej kategórii.

Válassza ki az abroncsot, amellyel össze szeretné hasonlítani Bf goodrich G-FORCE WINTER2.
Összehasonlítás →
Kleber KRISALP HP3
Kleber
KRISALP HP3
8.2
ettől 27 720 Ft
Ez az abroncs
Bf goodrich G-FORCE WINTER2
Bf goodrich
G-FORCE WINTER2
8.5
ettől 28 208 Ft
Referencia abroncs
Összehasonlítás →
Avon WV7 SNOW
Avon
WV7 SNOW
7.2
Tesztek története

Mely tesztekben szerepelt

Összes teszt 3×
Győzelmek 0×
Top 3 0×
Átlagos helyezés 7,3
2024
10. hely
AutoBild téli gumiabroncs teszt 205/55 R16 2024
20 abroncs
Részletek →
2023
4. hely
AutoBild téli gumiabroncs teszt 225/45 R18 2023
21 abroncs
Részletek →
8. hely
ADAC téli gumiabroncs teszt 205/60 R16 2023
16 abroncs ·Bemutató
Részletek →
Áralakulás

Hogyan alakult az ár

Legalacsonyabb ár a webshopokban a mérethez 195/50 R15.

Jelenlegi legalacsonyabb
28 207,97 Ft
↗ 40 353,13 % drágább
Időszak legalacsonyabb ára
65,55 Ft
11.7.2026
Időszak legmagasabb ára
28 207,97 Ft
23.9.2026
28 207,97 65,55 28 207,97 Ft 22.6.2026 23.9.2026 22.6.2026: 69,73 Ft 23.6.2026: 69,61 Ft 24.6.2026: 69,40 Ft 25.6.2026: 69,36 Ft 25.6.2026: 68,56 Ft 26.6.2026: 67,91 Ft 27.6.2026: 67,92 Ft 30.6.2026: 67,90 Ft 1.7.2026: 67,80 Ft 1.7.2026: 66,33 Ft 2.7.2026: 66,30 Ft 3.7.2026: 66,41 Ft 4.7.2026: 66,48 Ft 7.7.2026: 66,47 Ft 8.7.2026: 66,35 Ft 9.7.2026: 66,15 Ft 10.7.2026: 66,16 Ft 11.7.2026: 65,55 Ft 14.7.2026: 65,83 Ft 15.7.2026: 65,64 Ft 16.7.2026: 65,84 Ft 17.7.2026: 65,87 Ft 18.7.2026: 65,62 Ft 21.7.2026: 65,71 Ft 22.7.2026: 65,85 Ft 22.7.2026: 67,79 Ft 23.7.2026: 67,74 Ft 24.7.2026: 67,73 Ft 25.7.2026: 67,80 Ft 28.7.2026: 67,98 Ft 30.7.2026: 67,91 Ft 30.7.2026: 67,88 Ft 31.7.2026: 68,15 Ft 1.8.2026: 68,09 Ft 4.8.2026: 68,27 Ft 5.8.2026: 68,11 Ft 6.8.2026: 68,22 Ft 7.8.2026: 68,33 Ft 8.8.2026: 68,29 Ft 11.8.2026: 68,23 Ft 12.8.2026: 68,30 Ft 13.8.2026: 68,24 Ft 14.8.2026: 68,20 Ft 15.8.2026: 68,13 Ft 18.8.2026: 68,17 Ft 19.8.2026: 67,99 Ft 20.8.2026: 67,87 Ft 21.8.2026: 68,04 Ft 22.8.2026: 68,11 Ft 26.8.2026: 68,22 Ft 27.8.2026: 68,27 Ft 28.8.2026: 67,87 Ft 29.8.2026: 67,79 Ft 1.9.2026: 67,88 Ft 2.9.2026: 67,79 Ft 3.9.2026: 67,80 Ft 4.9.2026: 67,97 Ft 5.9.2026: 68,01 Ft 8.9.2026: 68,13 Ft 9.9.2026: 68,05 Ft 10.9.2026: 68,02 Ft 11.9.2026: 68,01 Ft 12.9.2026: 67,94 Ft 15.9.2026: 67,67 Ft 16.9.2026: 67,59 Ft 17.9.2026: 67,62 Ft 18.9.2026: 67,31 Ft 19.9.2026: 67,30 Ft 22.9.2026: 67,44 Ft 23.9.2026: 28 207,97 Ft

A megjelenített ár a legalacsonyabb elérhető ár a figyelt webshopokban. Tájékoztató jellegű, a webshopban eltérhet.

Felhasználói vélemények

Mit mondanak a tulajdonosok

4,1
★★★★☆
z 24 recenzií
Kattintással szűrheti a véleményeket
Várható élettartam
37 535 km
Megbízhatóság:confidence-high
TA
ta***@gmail.com
225/45 R18 · 28 968 km
★★★★★

Tökéletes téli gumik, az elkopásuk minimális. Havon és jégen is remekül teljesítenek. Nyáron sem vallanak szégyent.

AL
al***@yahoo.com
Opel Vectra C 1.9CDTi 150bhp · 225/45 R17
★★★★☆

Hóban és jégen ezek a gumik egyszerűen verhetetlen kategóriát képviselnek – nem győzöm ajánlani őket.
Száraz úton egy téli gumitól elvárható szinten teljesítenek, de lehetne jobb is. A vízelvezető képességük viszont lenyűgöző.
Az árát és a kopásállóságát nézve összességében fantasztikus gumi.

LA
la***@ymail.com
Volkswagen Golf Mk6 · 195/65 R15 · 14 484 km
★★★★★

Egyszer le kellett kanyarodnom a főútról, és egy hihetetlenül csúszós, jeges ösvényen találtam magam. Annyira síkos volt, hogy még a téli bakancs sem fogott rendesen a jégen. Ráadásul ez egy meredek, hegyi emelkedőn történt. Amikor megállt a forgalom, kiszálltam az autóból, és csak akkor fogtam fel igazán, mennyire veszélyesen jeges volt az az erdei út – teljesen kezeletlen, se só, se homok. Na, épp ekkor értettem meg, hogy ezek a gumik tényleg mennyit érnek.

MI
mi***@gmail.com
Opel Astra J Sports Tourer · 215/60 R16 · 22 531 km
★★★★☆

2019-ben vettem belőlük kettőt, és nagyon elégedett vagyok velük. Újra fogom venni, mindenkinek ajánlom, 2.

TA
ta***@gmail.com
BMW 535i Mperformance · 245/45 R18 · 9 656 km
★★★★★

Nagyon jó gumiabroncsok. Mély hóban kiváló a tapadásuk. Kopásuk minimális.

Jazdíte na týchto pneumatikách?

Prihláste sa a napíšte recenziu — pomôžete ostatným pri výbere.

Bejelentkezés