18 000+ vélemény 4 600+ abroncs 120+ teszt 280 000+ követett ár
Standard
Falken Közép

EUROALL SEASON AS210

8.1
Összpontszám ✓ 18 abroncsteszt
Gördülési ellenállás Nedves tapadás Zaj
3,8
★★★★☆
26 vezetői vélemény
Ár ettől
49 037 Ft
itt: 215/50 R18
Válassza ki a méretet

Milyen méretekben gyártják

Válassza ki sorban a szélességet → profilt → felni átmérőt.

1
Szélességmilliméterben
2
ProfilProfilarány (%)
3
Felni átmérőcollban
4
TerhelhetőségLI index

Terhelhetőségi index (LI) — A LI-t legalább olyan értéken kell tartani, mint amilyen a forgalmi engedélyben szerepel az adott abroncsmérethez. A törvény magasabb LI-t (terhelési indexet) megenged.

5
SebességSI index

Sebességindex (SI) — Négyévszakos abroncsoknál az SI magasabb is lehet, mint ami a forgalmi engedélyben szerepel.

Az Ön mérete 215/50 R18 Sebesség / Terhelés: 92V XL
Gördülési ellenállásD Nedves tapadásB ZajB Ár ettől 49 037 Ft
Megerősített oldalfal Megerősített oldalfal M+S M+S 3PMSF 3PMSF Felnivédelem Felnivédelem
Árak megtekintése →
Hol vásárolható

Árak összehasonlítása a boltokban

Aktuális árak a mérethez 215/50 R18.

Az árak tájékoztató jellegűek és a webshopban eltérhetnek. Kattintással közvetlenül a termékhez jut.

Értékelés és verdikt

Hogyan EUROALL SEASON AS210 értékelte

Skóre vychádza z 18 nezávislých testov a z 31 recenzií vodičov. ?

8.1
Összpontszám 8,1 / 10 9 disciplín meraných v nezávislých testoch. Recenzie vodičov sa premietajú do celkového skóre.
✓ Nagyon megbízható
60 70 80 90 100
Kanyarstabilitás
Kanyarstabilitás
97,3
Komfort
Komfort
96,5
Száraz
Száraz
94,4
Nedves
Nedves
94,1
Hó
93,3
Fékezés
Fékezés
92
Tapadás
Tapadás
92
Jég
Jég
87,8
Érték
Érték
83,2
nagyon gyenge60–81 gyengébb81–89 átlagos89–93 93–96 nagyon jó96–98 élmezőny98–100

A szám azt mutatja, hogy az abroncs ebben a kategóriában a teszt legjobb abroncsa teljesítményének hány százalékát érte el.

Miben jeleskedik
Nedves Nedves 94,1
Száraz Száraz 94,4
!Miben marad el
Érték Érték gyengébb 83,2
Komfort Komfort nagyon jó 96,5
✓ Jellemzők adatalapú ajánlások
🚗
Kiegyensúlyozott választás teljesítmény, komfort és ár
🛣
Mindennapi vezetéshez város és autópálya
Megerősített oldalfal
Megerősített oldalfal Magasabb terhelhetőség magasabb nyomáson
M+S
M+S Sárba és hóba alkalmas
3PMSF
3PMSF Téli körülményekre tanúsítva
Felnivédelem
Felnivédelem Védi a felnit a járdaszegélytől

Kde stojí Falken EUROALL SEASON AS210 v rozmere 215/50 R18

Porovnané s 25 pneumatikami v tomto rozmere — rovnaká sezóna aj zameranie. Všetky sú v ponuke a majú výsledky z nezávislých testov.

najslabšianajlepšia
Táto pneumatika 8,1 49 037 Ft
Hankook IL01A ION FLEXCLIMATE SUV 9.8 60 757 Ft Goodyear VECTOR ALL SEASON 4 9.8 59 016 Ft Pirelli CINTURATO ALL SEASON SF3 9.7 55 825 Ft Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 9.4 60 839 Ft Continental ALLSEASONCONTACT 2 9.4 59 080 Ft Bf goodrich ADVANTAGE SUV ALL-SEASON 9.4 53 443 Ft Michelin CROSSCLIMATE 3 9.3 63 194 Ft Nokian Tyres SEASONPROOF 2 9.3 52 372 Ft Bridgestone TURANZA ALL SEASON 6 9.1 59 235 Ft Hankook H750A KINERGY 4S2 X 8.9 52 644 Ft Nexen N'BLUE 4SEASON 2 8.7 43 588 Ft lepšia a lacnejšia Giti GITIALLSEASON AS2 8.7 39 423 Ft lepšia a lacnejšia Kleber QUADRAXER SUV 8.5 48 622 Ft lepšia a lacnejšia Sailun ATREZZO 4SEASONS ULTRA 8.5 30 813 Ft lepšia a lacnejšia Kumho SOLUS 4S HA32 8.2 41 864 Ft lepšia a lacnejšia Laufenn LH71 G FIT 4S 8.2 42 221 Ft lepšia a lacnejšia Maxxis PREMITRA ALL SEASON SUV AP3 SUV 8.2 39 413 Ft lepšia a lacnejšia Falken EUROALL SEASON AS210 8.1 49 037 Ft Táto pneumatika Toyo CELSIUS AS2 8.0 45 752 Ft Nankang AW-6 7.2 37 221 Ft Triangle SEASONX TA01 7.1 25 643 Ft Yokohama AW21 6.5 48 452 Ft Imperial All Season Driver 6.1 35 376 Ft Minerva AS Master DEMO 6.1 38 832 Ft Leao IGREEN ALL SEASON XL 4.1 59 802 Ft
4,1 medián 8,5 9,8
18. poradie v skupine z 25 porovnávaných
28 % pneumatík je slabších v tejto skupine
−0,4 pod mediánom skupiny medián skupiny 8,5
−1,7 na najlepšiu v skupine najlepšia má 9,8
💡 Za menej peňazí lepšie hodnotenie V tejto skupine je 7 pneumatík, ktoré majú lepšie skóre a zároveň sú lacnejšie.
Zobraziť všetky pneumatiky v rebríčku (25)
  1. 1. 9.8 Hankook IL01A ION FLEXCLIMATE SUV 60 757 Ft +11 720 Ft
  2. 1. 9.8 Goodyear VECTOR ALL SEASON 4 59 016 Ft +9 978 Ft
  3. 3. 9.7 Pirelli CINTURATO ALL SEASON SF3 55 825 Ft +6 788 Ft
  4. 4. 9.4 Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 60 839 Ft +11 802 Ft
  5. 4. 9.4 Continental ALLSEASONCONTACT 2 59 080 Ft +10 043 Ft
  6. 4. 9.4 Bf goodrich ADVANTAGE SUV ALL-SEASON 53 443 Ft +4 406 Ft
  7. 7. 9.3 Michelin CROSSCLIMATE 3 63 194 Ft +14 157 Ft
  8. 7. 9.3 Nokian Tyres SEASONPROOF 2 52 372 Ft +3 335 Ft
  9. 9. 9.1 Bridgestone TURANZA ALL SEASON 6 59 235 Ft +10 198 Ft
  10. 10. 8.9 Hankook H750A KINERGY 4S2 X 52 644 Ft +3 607 Ft
  11. 11. 8.7 Nexen N'BLUE 4SEASON 2 lepšia a lacnejšia 43 588 Ft −5 450 Ft
  12. 11. 8.7 Giti GITIALLSEASON AS2 lepšia a lacnejšia 39 423 Ft −9 614 Ft
  13. 13. 8.5 Kleber QUADRAXER SUV lepšia a lacnejšia 48 622 Ft −415 Ft
  14. 13. 8.5 Sailun ATREZZO 4SEASONS ULTRA lepšia a lacnejšia 30 813 Ft −18 225 Ft
  15. 15. 8.2 Kumho SOLUS 4S HA32 lepšia a lacnejšia 41 864 Ft −7 173 Ft
  16. 15. 8.2 Laufenn LH71 G FIT 4S lepšia a lacnejšia 42 221 Ft −6 816 Ft
  17. 15. 8.2 Maxxis PREMITRA ALL SEASON SUV AP3 SUV lepšia a lacnejšia 39 413 Ft −9 624 Ft
  18. 18. 8.1 Falken EUROALL SEASON AS210 Táto pneumatika 49 037 Ft
  19. 19. 8.0 Toyo CELSIUS AS2 45 752 Ft −3 285 Ft
  20. 20. 7.2 Nankang AW-6 37 221 Ft −11 816 Ft
  21. 21. 7.1 Triangle SEASONX TA01 25 643 Ft −23 395 Ft
  22. 22. 6.5 Yokohama AW21 48 452 Ft −585 Ft
  23. 23. 6.1 Imperial All Season Driver 35 376 Ft −13 661 Ft
  24. 23. 6.1 Minerva AS Master DEMO 38 832 Ft −10 206 Ft
  25. 25. 4.1 Leao IGREEN ALL SEASON XL 59 802 Ft +10 765 Ft
Ár 100 km-re

Az abroncs valós kedvezősége

49 037 Ft ÷ 54 925 km × 100
89 Ft / 100 km

Legalacsonyabb ár méretben 215/50 R18 elosztva a tesztekből és véleményekből becsült élettartammal.

Összehasonlítás alternatívákkal
Falken EUROALL SEASON AS210 89 Ft
Kumho SOLUS 4S HA32 90 Ft

Spomedzi porovnávaných má Falken EUROALL SEASON AS210 najnižšiu cenu na 100 km.

Specifikációk

Műszaki információk

Besorolásunk ez nem a gyártó hivatalos besorolása

Jelleg: Standard

A legnépesebb és legkeresettebb kategória, ide tartozik a(z) Falken EUROALL SEASON AS210 is. Egyik tulajdonság sincs a többi rovására kiemelve — a kényelem, a tapadás, a zajszint és az élettartam észszerű egyensúlyban marad. A legtöbb vezetőnek ez a legbiztosabb választás: az abroncs szárazon és nedvesen is kiszámíthatóan viselkedik, és tisztes futásteljesítményt ad.

Öko
Öko
Öko-standard
Öko-standard
Standard
Standard
Standard-sport
Standard-sport
Sport
Sport
Supersport
Supersport
Kiválasztott méret 215/50 R18
Szélesség215 mm
Profilmagasság50 %
Felni átmérő18″
Terhelhetőségi index (LI)92
Sebességindex (SI)V
Cikkszám339891
EAN4250427427959
EU energiacímke Gördülési ellenállásD Nedves tapadásB ZajB (72 dB)
Gyártó Falken
Futófelület EUROALL SEASON AS210
Évszak Négyévszakos
Jármű típusa Személygépkocsi
Jelleg Standard
Szerkezet Radiál
Létrehozás dátuma 10.04.2021
Termékbevezetés dátuma (gen.) 08.07.2020
Elérhető technológiák
Zosilený profil Áno
M+S Áno - M+S
3PMSF 3PMSF Áno
Ochrana disku Áno - RP
Összehasonlítás

Konkurencia

Hlavní konkurenti v rovnakej cenovej kategórii.

Válassza ki az abroncsot, amellyel össze szeretné hasonlítani Falken EUROALL SEASON AS210.
Összehasonlítás →
Cooper DISCA/S
Cooper
DISCA/S
8.2
Ez az abroncs
Falken EUROALL SEASON AS210
Falken
EUROALL SEASON AS210
8.1
ettől 49 037 Ft
Referencia abroncs
Összehasonlítás →
Kumho SOLUS 4S HA32
Kumho
SOLUS 4S HA32
8.2
ettől 41 864 Ft
Tesztek története

Mely tesztekben szerepelt

Összes teszt 2×
Győzelmek 0×
Top 3 0×
Átlagos helyezés 7,0
2024
7. hely
ADAC négyévszakos gumiabroncs teszt 205/55 R16 2024
16 abroncs
Részletek →
2023
7. hely
Gumiabroncs-teszt Négyévszakos gumiabroncs teszt 195/65 R15 2023
10 abroncs ·Bemutató
Részletek →
Áralakulás

Hogyan alakult az ár

Legalacsonyabb ár a webshopokban a mérethez 215/50 R18.

Jelenlegi legalacsonyabb
49 037,24 Ft
↗ 40 914,75 % drágább
Időszak legalacsonyabb ára
119,09 Ft
11.7.2026
Időszak legmagasabb ára
49 037,24 Ft
23.9.2026
49 037,24 119,09 49 037,24 Ft 22.6.2026 23.9.2026 22.6.2026: 119,56 Ft 11.7.2026: 119,09 Ft 14.7.2026: 119,56 Ft 15.7.2026: 119,25 Ft 16.7.2026: 119,56 Ft 18.7.2026: 119,21 Ft 21.7.2026: 119,38 Ft 22.7.2026: 119,56 Ft 31.7.2026: 119,65 Ft 31.7.2026: 120,11 Ft 1.8.2026: 120,02 Ft 4.8.2026: 120,26 Ft 5.8.2026: 120,34 Ft 5.8.2026: 120,05 Ft 6.8.2026: 120,25 Ft 7.8.2026: 120,43 Ft 8.8.2026: 120,35 Ft 11.8.2026: 120,27 Ft 12.8.2026: 120,39 Ft 13.8.2026: 120,29 Ft 14.8.2026: 120,22 Ft 15.8.2026: 120,10 Ft 18.8.2026: 120,17 Ft 19.8.2026: 119,85 Ft 20.8.2026: 119,64 Ft 21.8.2026: 119,91 Ft 22.8.2026: 120,03 Ft 26.8.2026: 120,25 Ft 27.8.2026: 120,34 Ft 28.8.2026: 119,62 Ft 29.8.2026: 119,48 Ft 1.9.2026: 119,65 Ft 2.9.2026: 119,48 Ft 3.9.2026: 119,52 Ft 4.9.2026: 119,80 Ft 5.9.2026: 119,89 Ft 8.9.2026: 120,10 Ft 9.9.2026: 119,95 Ft 10.9.2026: 119,90 Ft 11.9.2026: 119,87 Ft 12.9.2026: 119,74 Ft 15.9.2026: 119,29 Ft 16.9.2026: 119,14 Ft 16.9.2026: 119,78 Ft 17.9.2026: 119,81 Ft 18.9.2026: 119,28 Ft 22.9.2026: 119,52 Ft 23.9.2026: 49 037,24 Ft

A megjelenített ár a legalacsonyabb elérhető ár a figyelt webshopokban. Tájékoztató jellegű, a webshopban eltérhet.

Felhasználói vélemények

Mit mondanak a tulajdonosok

3,8
★★★★☆
z 26 recenzií
Kattintással szűrheti a véleményeket
Várható élettartam
54 925 km
Megbízhatóság:confidence-high
FR
fr***@mail.com
Vauxhall Adam S · 225/45 R17 · 16 km
★★☆☆☆

A videós teszt pontosan ezt mondta – sportosnak tűnik, de szivacsos az érzete. 22 °C-os, napos, száraz angliai napon teszteltem. Összehasonlítva a Continental Contact gumiabroncsokkal, amelyeken odahajtottam a szerelőhöz: az új Faulken AS gumik mintha húznának, és a kormányra sem reagálnak igazán élénken. Olyan, mintha egy jó futócipőt cseréltek volna le memóriahab talpbetétes edzőcipőre. Én azért szívesebben érzem az utat a kerekeim alatt, köszönöm szépen!

MA
ma***@icloud.com
Renault Clio 1.5 dCi 86 · 205/45 R17 · 57 936 km
★★★★☆

Elég csendes gumik, nedves úton remekül teljesítenek, és lassan kopnak – szóval nagy kilométerigényű sofőröknek tökéletes választás. Összességében 8/10-et adnék nekik, és simán megvenném őket újra.

MH
mh***@gmail.com
Toyota Corolla · 205/55 R16 · 80 467 km
★★★★☆

2020 szeptemberében vettem 4 db Falken AS210-est. Most 2025 április van, a gumik kb. 80 000 kilométert teljesítettek, évente kétszer forgattam őket, és mind a négy jelenleg 3 mm alatti mélységnél jár.
Ez az AS210 egy igazán tisztességes gumi ahhoz a típusú autóhoz, amire valószínűleg felszerelnék – legalábbis ebben a méretben. Darabja 61 fontba került, és ha megnézem, mennyit bírtak, ez tényleg kiváló ár-érték arány.
Az oldalfal elég magas, így nem meglepő, hogy rendkívül komfortosan viselkedik. Az agresszív futóminta ellenére semmiféle gumiüvöltés nincs – sőt, épp ellenkezőleg, nagyon csendesek.
Szárazon és nedvesen egyaránt megbízható a tapadás, az ember magabiztosan megy velük. Bármennyire is nyomtam az autót ilyen körülmények között, soha nem volt kellemetlen pillanat – sem tapadásvesztés, sem alul-, sem túlkormányzás. Tisztán semleges kezelhetőség, akár egyedül ülök benne, akár 5 ember van a kocsiban.
Ezek a gumik bőven láttak havat. Sosem voltam velük 15 cm-nél mélyebb hóban. Elakadni sem akadtam el egyszer sem. Friss hóban mindig volt elegendő tapadás, induláskor és megálláskor egyaránt.
Ugyanakkor tömörített, jegesre csiszolt havon már küszködnek. Ilyen körülmények között az ember szinte vágyakozni kezd egy igazi téligumi után.
Szóval a Falken AS210 sokkal jobban meglepett, mint amire számítottam. Sokáig bírták, szórakoztató velük kanyarba dobni az autót gyors A- és B-utakon vagy körforgalmakban, és Lancashire dombjain soha nem hagytak cserben, még havas utakon sem.
Teljes szívből ajánlom őket, főleg ha olyan gumit keresel, ami sokáig kitart és az angliai időjárás minden fordulatát megállja.

FR
fr***@orange.fr
BMW 530D · 225/45 R17 · 19 312 km
★★★★☆

Nedves és száraz úton egyaránt remek a tapadás. Dombos vidéken lakom, ahol a tél komolyan próbára teszi a gumikat, úgyhogy örülök, hogy ezek nemcsak olcsóbbak, hanem minőségi kivitelűek is – megbízhatóan teljesítenek, és jó a visszajelzésük az útról. A BMW-m is nagyon jól érzi magát velük.

QU
qu***@gmail.com
Mazda CX7 · 235/60 R18 · 56 327 km
★★★★☆

A korábbi Goodyear Vector 4 Seasons Gen 2-höz képest ez egy kis visszalépés. A gyengeségek főleg nedves úton mutatkoznak meg – a nedves tapadás egyszerűen nem éri el az előző szint.
A hóban való tapadás is valamivel alacsonyabb, de stabil és kiszámítható, tehát normál vezetéshez teljesen megfelel. Az aquaplaning-ellenállás magas, még az autópályán lévő hólevessel is biztonságosan viselkedik a gumi. Zajszint szempontjából a téli gumikhoz hasonlítható. Főleg autópályán használom, és a kopás nagyjából megegyezik a Goodyear-ével. Összességében egy jó gumi – olcsóbb, mint a Goodyear, cserébe kicsit gyengébb teljesítménnyel.

Jazdíte na týchto pneumatikách?

Prihláste sa a napíšte recenziu — pomôžete ostatným pri výbere.

Bejelentkezés