18 000+ vélemény 4 600+ abroncs 120+ teszt 280 000+ követett ár
Standard
Imperial Legalacsonyabb

All Season Driver

6.1
Összpontszám ✓ 4 abroncsteszt
Gördülési ellenállás Nedves tapadás Zaj
3,7
★★★★☆
3 vezetői vélemény
Ár ettől
37 661 Ft
itt: 235/60 R18
Válassza ki a méretet

Milyen méretekben gyártják

Válassza ki sorban a szélességet → profilt → felni átmérőt.

1
Szélességmilliméterben
2
ProfilProfilarány (%)
3
Felni átmérőcollban
4
TerhelhetőségLI index

Terhelhetőségi index (LI) — A LI-t legalább olyan értéken kell tartani, mint amilyen a forgalmi engedélyben szerepel az adott abroncsmérethez. A törvény magasabb LI-t (terhelési indexet) megenged.

5
SebességSI index

Sebességindex (SI) — Négyévszakos abroncsoknál az SI magasabb is lehet, mint ami a forgalmi engedélyben szerepel.

Az Ön mérete 235/60 R18 Sebesség / Terhelés: 107W
Gördülési ellenállásC Nedves tapadásB ZajB Ár ettől 37 661 Ft
M+S M+S
Árak megtekintése →
Hol vásárolható

Árak összehasonlítása a boltokban

Aktuális árak a mérethez 235/60 R18.

Az árak tájékoztató jellegűek és a webshopban eltérhetnek. Kattintással közvetlenül a termékhez jut.

Értékelés és verdikt

Hogyan All Season Driver értékelte

Skóre vychádza z 4 nezávislých testov. ?

6.1
Összpontszám 6,1 / 10 8 disciplín meraných v nezávislých testoch.
✓ Nagyon megbízható
60 70 80 90 100
Kanyarstabilitás
Kanyarstabilitás
95,7
Komfort
Komfort
95,2
Száraz
Száraz
92,5
Hó
89,1
Érték
Érték
86,8
Fékezés
Fékezés
86,7
Nedves
Nedves
85,7
Tapadás
Tapadás
83,6
nagyon gyenge60–81 gyengébb81–89 átlagos89–93 93–96 nagyon jó96–98 élmezőny98–100

A szám azt mutatja, hogy az abroncs ebben a kategóriában a teszt legjobb abroncsa teljesítményének hány százalékát érte el.

Miben jeleskedik
Komfort Komfort 95,2
Száraz Száraz átlagos 92,5
!Miben marad el
Nedves Nedves gyengébb 85,7
Hó átlagos 89,1
✓ Jellemzők adatalapú ajánlások
🚗
Kiegyensúlyozott választás teljesítmény, komfort és ár
🛣
Mindennapi vezetéshez város és autópálya
M+S
M+S Sárba és hóba alkalmas

Kde stojí Imperial All Season Driver v rozmere 235/60 R18

Porovnané s 44 pneumatikami v tomto rozmere — rovnaká sezóna aj zameranie. Všetky sú v ponuke a majú výsledky z nezávislých testov.

najslabšianajlepšia
Táto pneumatika 6,1 37 661 Ft
Hankook IL01A ION FLEXCLIMATE SUV 9.8 58 260 Ft Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 9.4 55 215 Ft Michelin CROSSCLIMATE 2 SUV 9.4 59 329 Ft Continental ALLSEASONCONTACT 2 9.4 54 116 Ft Michelin CROSSCLIMATE SUV 9.4 60 477 Ft Bf goodrich ADVANTAGE SUV ALL-SEASON 9.4 49 594 Ft Nokian Tyres SEASONPROOF 2 9.3 49 207 Ft Michelin CROSSCLIMATE 3 9.3 58 346 Ft Kleber QUADRAXER SUV 9.2 46 115 Ft Bridgestone TURANZA ALL SEASON 6 9.1 51 812 Ft Hankook H750A KINERGY 4S2 X 8.9 48 265 Ft Continental ALLSEASONCONTACT 8.9 Falken EUROALL SEASON AS220PRO 8.7 47 956 Ft Nexen N'BLUE 4SEASON 2 8.7 40 844 Ft Firestone MULTISEASON2 8.6 48 711 Ft Sailun ATREZZO 4SEASONS ULTRA XL M+S 3PMSF 8.5 36 119 Ft lepšia a lacnejšia Dunlop ALL SEASON 2 8.3 53 489 Ft Semperit ALLSEASON-GRIP 8.3 54 834 Ft Kumho SOLUS 4S HA32 8.2 39 752 Ft Nokian Tyres SEASONPROOF 1 8.2 47 719 Ft Laufenn LH71 G FIT 4S 8.2 43 024 Ft Maxxis PREMITRA ALL SEASON SUV AP3 SUV 8.2 40 527 Ft Nexen N'BLUE 4SEASON 8.1 45 530 Ft Sava ALL WEATHER 8.0 49 094 Ft Pirelli SCORPION ALL SEASON SF3 8.0 53 250 Ft Toyo CELSIUS AS2 8.0 44 061 Ft Debica NAVIGATOR 3 7.9 51 985 Ft Uniroyal ALLSEASONEXPERT 2 7.8 50 118 Ft Pirelli SCORPION ALL SEASON SF2 7.6 62 216 Ft Sebring ALL SEASON SUV 7.5 42 589 Ft Barum QUARTARIS 5 7.2 42 906 Ft Nankang AW-6 SUV XL 7.2 Kormoran ALL SEASON SUV 7.2 54 464 Ft Pirelli SCORPION ZERO ALL SEASON 7.1 Triangle SEASONX TA01 7.1 31 065 Ft lepšia a lacnejšia Radar DIMAX 4 SEASON 7.1 Riken ALL SEASON SUV 6.6 46 800 Ft Yokohama AW21 6.5 42 582 Ft Minerva ALL SEASON MASTER 6.1 40 799 Ft Imperial All Season Driver 6.1 37 661 Ft Táto pneumatika Pirelli SCORPION VERDE ALL SEASON SF 5.7 Goodride ALL SEASON ELITE Z-401 5.6 Arivo CARLORFUL A/S 5.2 38 494 Ft RoadX RXMOTION 4S 4.6 36 714 Ft
4,6 medián 8,2 9,8
39. poradie v skupine z 44 porovnávaných
9 % pneumatík je slabších v tejto skupine
−2,1 pod mediánom skupiny medián skupiny 8,2
−3,7 na najlepšiu v skupine najlepšia má 9,8
💡 Za menej peňazí lepšie hodnotenie V tejto skupine sú 2 pneumatiky, ktoré majú lepšie skóre a zároveň sú lacnejšie.
Zobraziť všetky pneumatiky v rebríčku (44)
  1. 1. 9.8 Hankook IL01A ION FLEXCLIMATE SUV 58 260 Ft +20 599 Ft
  2. 2. 9.4 Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 55 215 Ft +17 554 Ft
  3. 2. 9.4 Michelin CROSSCLIMATE 2 SUV 59 329 Ft +21 669 Ft
  4. 2. 9.4 Continental ALLSEASONCONTACT 2 54 116 Ft +16 455 Ft
  5. 2. 9.4 Michelin CROSSCLIMATE SUV 60 477 Ft +22 817 Ft
  6. 2. 9.4 Bf goodrich ADVANTAGE SUV ALL-SEASON 49 594 Ft +11 933 Ft
  7. 7. 9.3 Nokian Tyres SEASONPROOF 2 49 207 Ft +11 547 Ft
  8. 7. 9.3 Michelin CROSSCLIMATE 3 58 346 Ft +20 686 Ft
  9. 9. 9.2 Kleber QUADRAXER SUV 46 115 Ft +8 454 Ft
  10. 10. 9.1 Bridgestone TURANZA ALL SEASON 6 51 812 Ft +14 152 Ft
  11. 11. 8.9 Hankook H750A KINERGY 4S2 X 48 265 Ft +10 605 Ft
  12. 11. 8.9 Continental ALLSEASONCONTACT
  13. 13. 8.7 Falken EUROALL SEASON AS220PRO 47 956 Ft +10 296 Ft
  14. 13. 8.7 Nexen N'BLUE 4SEASON 2 40 844 Ft +3 184 Ft
  15. 15. 8.6 Firestone MULTISEASON2 48 711 Ft +11 050 Ft
  16. 16. 8.5 Sailun ATREZZO 4SEASONS ULTRA XL M+S 3PMSF lepšia a lacnejšia 36 119 Ft −1 542 Ft
  17. 17. 8.3 Dunlop ALL SEASON 2 53 489 Ft +15 828 Ft
  18. 17. 8.3 Semperit ALLSEASON-GRIP 54 834 Ft +17 173 Ft
  19. 19. 8.2 Kumho SOLUS 4S HA32 39 752 Ft +2 092 Ft
  20. 19. 8.2 Nokian Tyres SEASONPROOF 1 47 719 Ft +10 058 Ft
  21. 19. 8.2 Laufenn LH71 G FIT 4S 43 024 Ft +5 363 Ft
  22. 19. 8.2 Maxxis PREMITRA ALL SEASON SUV AP3 SUV 40 527 Ft +2 866 Ft
  23. 23. 8.1 Nexen N'BLUE 4SEASON 45 530 Ft +7 869 Ft
  24. 24. 8.0 Sava ALL WEATHER 49 094 Ft +11 434 Ft
  25. 24. 8.0 Pirelli SCORPION ALL SEASON SF3 53 250 Ft +15 589 Ft
  26. 24. 8.0 Toyo CELSIUS AS2 44 061 Ft +6 401 Ft
  27. 27. 7.9 Debica NAVIGATOR 3 51 985 Ft +14 324 Ft
  28. 28. 7.8 Uniroyal ALLSEASONEXPERT 2 50 118 Ft +12 457 Ft
  29. 29. 7.6 Pirelli SCORPION ALL SEASON SF2 62 216 Ft +24 555 Ft
  30. 30. 7.5 Sebring ALL SEASON SUV 42 589 Ft +4 929 Ft
  31. 31. 7.2 Barum QUARTARIS 5 42 906 Ft +5 245 Ft
  32. 31. 7.2 Nankang AW-6 SUV XL
  33. 31. 7.2 Kormoran ALL SEASON SUV 54 464 Ft +16 803 Ft
  34. 34. 7.1 Pirelli SCORPION ZERO ALL SEASON
  35. 34. 7.1 Triangle SEASONX TA01 lepšia a lacnejšia 31 065 Ft −6 595 Ft
  36. 34. 7.1 Radar DIMAX 4 SEASON
  37. 37. 6.6 Riken ALL SEASON SUV 46 800 Ft +9 139 Ft
  38. 38. 6.5 Yokohama AW21 42 582 Ft +4 921 Ft
  39. 39. 6.1 Minerva ALL SEASON MASTER 40 799 Ft +3 138 Ft
  40. 39. 6.1 Imperial All Season Driver Táto pneumatika 37 661 Ft
  41. 41. 5.7 Pirelli SCORPION VERDE ALL SEASON SF
  42. 42. 5.6 Goodride ALL SEASON ELITE Z-401
  43. 43. 5.2 Arivo CARLORFUL A/S 38 494 Ft +833 Ft
  44. 44. 4.6 RoadX RXMOTION 4S 36 714 Ft −946 Ft
Specifikációk

Műszaki információk

Besorolásunk ez nem a gyártó hivatalos besorolása

Jelleg: Standard

A legnépesebb és legkeresettebb kategória, ide tartozik a(z) Imperial All Season Driver is. Egyik tulajdonság sincs a többi rovására kiemelve — a kényelem, a tapadás, a zajszint és az élettartam észszerű egyensúlyban marad. A legtöbb vezetőnek ez a legbiztosabb választás: az abroncs szárazon és nedvesen is kiszámíthatóan viselkedik, és tisztes futásteljesítményt ad.

Öko
Öko
Öko-standard
Öko-standard
Standard
Standard
Standard-sport
Standard-sport
Sport
Sport
Supersport
Supersport
Kiválasztott méret 235/60 R18
Szélesség235 mm
Profilmagasság60 %
Felni átmérő18″
Terhelhetőségi index (LI)107
Sebességindex (SI)W
CikkszámIF316
EAN5420068628865
EU energiacímke Gördülési ellenállásC Nedves tapadásB ZajB (71 dB)
Gyártó Imperial
Futófelület All Season Driver
Évszak Négyévszakos
Jármű típusa Személygépkocsi
Jelleg Standard
Szerkezet Radiál
Létrehozás dátuma 19.11.2018
Termékbevezetés dátuma (gen.) 18.05.2020
Elérhető technológiák
M+S Áno - M+S
Összehasonlítás

Konkurencia

Hlavní konkurenti v rovnakej cenovej kategórii.

Válassza ki az abroncsot, amellyel össze szeretné hasonlítani Imperial All Season Driver.
Összehasonlítás →
Giti GITIALLSEASON AS2
Giti
GITIALLSEASON AS2
8.7
Ez az abroncs
Imperial All Season Driver
Imperial
All Season Driver
6.1
ettől 37 661 Ft
Referencia abroncs
Összehasonlítás →
Davanti ALLTOURA H/T
Davanti
ALLTOURA H/T
5.9
Tesztek története

Mely tesztekben szerepelt

Összes teszt 2×
Győzelmek 0×
Top 3 0×
Átlagos helyezés 9,0
2024
9. hely
Motor Test SUV négyévszakos gumiabroncsok 235/60 R18 2024
9 abroncs
Részletek →
2023
9. hely
AutoBild Négyévszakos SUV gumiabroncs teszt 235/65 R17 2023
10 abroncs ·Bemutató
Részletek →
Áralakulás

Hogyan alakult az ár

Legalacsonyabb ár a webshopokban a mérethez 235/60 R18.

Jelenlegi legalacsonyabb
37 660,58 Ft
↗ 41 675,46 % drágább
Időszak legalacsonyabb ára
85,29 Ft
20.8.2026
Időszak legmagasabb ára
37 660,58 Ft
23.9.2026
37 660,58 85,29 37 660,58 Ft 22.6.2026 23.9.2026 22.6.2026: 90,15 Ft 29.7.2026: 88,72 Ft 29.7.2026: 88,50 Ft 29.7.2026: 86,28 Ft 30.7.2026: 88,50 Ft 31.7.2026: 88,72 Ft 1.8.2026: 88,50 Ft 6.8.2026: 86,28 Ft 6.8.2026: 86,27 Ft 6.8.2026: 86,28 Ft 6.8.2026: 88,50 Ft 8.8.2026: 90,88 Ft 12.8.2026: 90,43 Ft 12.8.2026: 88,37 Ft 13.8.2026: 86,96 Ft 14.8.2026: 87,17 Ft 19.8.2026: 87,38 Ft 20.8.2026: 85,29 Ft 21.8.2026: 87,38 Ft 22.8.2026: 90,43 Ft 24.8.2026: 87,46 Ft 27.8.2026: 86,35 Ft 27.8.2026: 87,46 Ft 28.8.2026: 87,24 Ft 1.9.2026: 90,43 Ft 1.9.2026: 87,24 Ft 1.9.2026: 87,46 Ft 2.9.2026: 86,96 Ft 4.9.2026: 86,75 Ft 4.9.2026: 90,43 Ft 5.9.2026: 86,75 Ft 7.9.2026: 86,61 Ft 11.9.2026: 86,40 Ft 15.9.2026: 91,04 Ft 18.9.2026: 86,19 Ft 21.9.2026: 91,04 Ft 23.9.2026: 37 660,58 Ft

A megjelenített ár a legalacsonyabb elérhető ár a figyelt webshopokban. Tájékoztató jellegű, a webshopban eltérhet.

Felhasználói vélemények

Mit mondanak a tulajdonosok

3,7
★★★★☆
z 3 recenzií
Kattintással szűrheti a véleményeket
BR
br***@msn.com
Honda Accord · 235/45 R18 · 8 047 km
★★★★☆

Az árukhoz képest egészen jó gumiabroncsok. Szárazon rendesen tapadnak, bár a határaikat hamar megtalálod, nedvesen pedig nem a legerősebbek — de hát nem is erre vannak kitalálva.
Hóban nem volt alkalmam kipróbálni őket, viszont -10 fokos jeges utakon igen, és ott igazán megmutatták, mire képesek. Míg a többi autó küszködött a csúszós körülményekkel, én simán átmentem. Mindenképpen vennék belőlük megint.

GL
gl***@live.de
Peugeot 306 · 195/55 R15 · 24 140 km
★★★★☆

Ez már a harmadik szett Imp a három különböző autómon. Az első szettet Michelin Crossclimate (225/45 17) után szereltem fel, és alig volt köztük különbség – semmiképpen sem elég ahhoz, hogy megérje a Michelin nevetséges árait kifizetni. Tapadós gumi, és nagyon sokáig bírja.

SE
se***@tvnet.lv
Ford c max · 205/50 R17
★★★☆☆

30 000 km után 4 gumiból 2 (28/19) elvesztette a geometriáját – ovális lett!!! 90% autópálya, átlagsebesség 110 km/h

Jazdíte na týchto pneumatikách?

Prihláste sa a napíšte recenziu — pomôžete ostatným pri výbere.

Bejelentkezés